دسته‌ها
دانلود فیلم

Focus Features Edgar Wright’s The Sparks Brothers را خریداری می کند

ویژگی های کانونی حقوق جهانی را کسب کرده است ادگار رایت اولین ویژگی مستند ، برادران جرقه ای، از MRC Non Fiction به دنبال اولین تحسین تحسین شده در جشنواره فیلم Sundance امسال. در حال حاضر ، با امتیاز 100٪ منتقدان در Rotten Tomatoes ، فیلم شرح زندگی حرفه ای و تأثیرگذاری دو نفره معمایی راک-پاپ در دهه های گذشته است. جرقه. در دومین فیلم خود با ویژگی های کانونی امسال ، کارگردان Edgar Wright (فیلم Last Night in Soho، Baby Driver) نیز با همکاری شریک تهیه کننده خود نیرا پارک ، این مستند را تولید کرد ، اگرچه شرکت آنها تصاویر کامل داستانی ، به همراه تهیه کنندگان George Hencken و Complete داستان داستانی لورا ریچاردسون. این فیلم توسط MRC Non-Fiction تأمین مالی شده است و توزیع داخلی آن توسط Focus Features با توزیع جهانی در سطح جهانی توسط توزیع جهانی انجام می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=b3Z0_H4sZcE

می گوید رئیس تمرکز ویژگی های Peter Kujawski ، “تصور اینکه زوجی از سوژه ها و فیلمساز بهتر از رون و راسل و ادگار باشد دشوار است. طی پنج دهه گذشته ، اسپاركز با سبك نمادین و یك مأموریت همیشگی مرزهای موسیقی پاپ را در تلاش برای امتحان چیز جدید و نه تكیه بر واقعیت امتحان شده است. این پشتکار است که آنها را در میان باندهای تأثیرگذار تاریخ قرار داده است. ادگار در روایت داستان خود یک بمب شادی مطلق ساخته است که به معنای واقعی کلمه شما را در راهروها خواهد رقصاند خواه بزرگ شوید یا به دنبال آنها بزرگ شوید و یا اینکه اکنون تازه می فهمید که صدای آنها چقدر زندگی شما را شکل داده است. ”

“من این امتیاز را داشتم که Focus Features کارهایی را که به بهترین وجه انجام می دهند ، انجام دهد و آنها تیم عالی برای آوردن نامه عاشقانه ادگار به رون و راسل برای مخاطبان سراسر جهان هستند – ما واقعاً به همه کسانی که تجربه Sparks را دارند غبطه می خوریم برای اولین بار،” گفت: آمیت دی ، رئیس داستانهای غیر داستانی MRC.

فیلم پیشنهادی  دانلود فیلم های خارجی با لینک مستقیم

رایت توسط CAA و نلسون دیویس نمایندگی می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *