دسته‌ها
دانلود فیلم

FX کاری را که برای یک فصل سوم انجام می دهیم در سایه ها تازه می کند

سریال های کمدی FX آنچه ما در سایه ها انجام می دهیم این برای یک فصل سوم در FX تجدید شده است ، امروز توسط نیک گراد ، رئیس جمهور ، برنامه نویسی اصلی ، FX Entertainment اعلام شد. کاری که ما در Shadows انجام می دهیم در حال پخش فصل دوم خود است که میانگین 3/3 میلیون بازدیدکننده از کل سیستم عامل های خطی و غیر خطی در شش قسمت اول دارد ، که نسبت به فصل اول 25٪ + افزایش دارد.

گراد گفت: “ما بسیار خوشحالیم که منتقدین و مخاطبان همه روی سایه ها هستند.” “هفته و هفته گذشته ، تهیه کنندگان ، نویسندگان و بازیگران شگفت انگیز ما همچنان یکی از جالب ترین و بهترین سریال های کمدی در تلویزیون را می سازند.”

آنچه ما در سایه ها انجام می دهیم در بین سریال های منتقدان و معتبر در تلویزیون قرار دارد ، با فصل دوم با 100٪ عالی در Rotten گوجه فرنگی و نمره Metacritic 80 برای تحسین جهانی به ثمر می رسد.

فیلم پیشنهادی  Creem: Only Rock N’Roll Magazine America - دنباله فیلم مستند جدید را تماشا کنید

آنچه ما در سایه ها انجام می دهیم با قسمت جدید چهارشنبه ، 27 مه در ساعت 10 شب ET / PT باز می گردد. در “همکاری” ، آشنای قدیمی ناندور از دهه 1970 به جزیره استاتن ، گیلرمو برای خدمت به یک استاد جدید می رود ، و نادجا و لازلو عملکرد موسیقی خود را دوباره زنده می کنند. نوشته شده توسط سام جانسون و کریس مارسیل. به کارگردانی یانا گورسکایا.

آنچه ما در سایه ها انجام می دهیم ، بر اساس فیلم بلند جیمین کلمنت و تایکا ویتیتی ، سوء استفاده های شبانه از هم اتاقی های خون آشام ناندور (کیوان نواک) ، نادجا (ناتاسیا دمتریو) ، لازلو (مت بری) و کالین رابینسون (مارک پروکس) را اسناد می کند. آنها به کمک آشنای انسانی خود ، گیلرمو (هاروی گیلن) به دنیای مدرن جزیره استاتن حرکت می کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *