دسته‌ها
دانلود فیلم

Godzilla: The Soundtracks Showa Era، مجموعه جعبه های وینیل 1954-1975 یک چیز زیبایی است

Waxwork Records در حال انتشار است Godzilla: موسیقی متن موسیقی Showa Era ، 1954-1975. برای اولین بار همه پانزده موسیقی متن فیلم Godzilla از دوران Showa ژاپن در یک مجموعه جعبه معتبر جمع آوری شده است که موسیقی پیشگامانه فیلم های غول پیکر هیولا را به نمایش می گذارد. درهمکاری با توه، Waxwork مفتخر است که یک مجموعه جعبه جمع کننده مجلل با صوتی بازسازی شده برای وینیل ، آثار هنری جدید توسط رابرت ساملین، هجده دیسک وینیل رنگی 180 گرمی ، کت های آلبوم روکش دار مات سنگین وزن ، یک جعبه ذخیره سازی LP با یک فلپ مغناطیسی تاشو که شامل یک واژه نامه جلد آلبوم ، یک ورقه ورقه ورقه ای ، همه در یک جعبه شیشه ای با پوشش ورقه ورقه ساتن مات قرار دارد.

در سال 1954 ، گودزیلا راه خود را از دریا گرفت و سینما را برای همیشه تغییر داد. این یک تغییر فرهنگی ارائه داد و نحوه تماشای سرگرمی توسط تماشاگران فیلم در سراسر جهان را تغییر داد. این داستان ادامه خواهد یافت و در طول دوره تاریخی Showa چهارده دنباله محبوب ایجاد خواهد شد ، دشمنان وحشتناک و متحدان دوست داشتنی را معرفی می کند ، طرفداران مادام العمر ایجاد می کند و فیلمسازان ، هنرمندان و داستان سرایان را برای نسل های بعدی الهام می گیرد.

فیلم پیشنهادی  استنلی توچی و کالین فرث را در تریلر Supernova تماشا کنید

Waxwork مانند یک Kaiju آزاد شده ، هیجان زده است که با این مجموعه جعبه برجسته که تقریبا تمام نسخه اصلی را جمع می کند ، به Monsterverse راه می یابد. گودزیلا موسیقی متن فیلم برای اولین بار روی وینیل و با حضور آهنگسازان آکیرا ایفوکوب، ماسارو ساتو، کونیو میائوچی، و ریچیرو مانابه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *