دسته‌ها
دانلود فیلم

Gordon Lightfoot: If You Can You My Mind بخوانید – تریلر را برای فیلم مستند جدید تماشا کنید

گوردون Lightfoot: اگر می توانستید ذهن من را بخوانید کاوش در حرفه ، موسیقی و تأثیر نماد موسیقی کانادایی است.

با دسترسی بی سابقه ای به هنرمند ، کارگردانان مارتا کیهو و جو توسون چارت سازمانی گوردون لایت فوت تکامل عمیق از گروه کر مسیحی گرفته تا مشکوک مشکوک ، ستاره بین المللی و نماد محبوب کانادایی با 5 نامزد گرمی و بیش از 10 میلیون آلبوم فروخته شده است. این فیلم یک بررسی صمیمی و عاطفی از رابطه Lightfoot با موسیقی او است و در حالی که میراث غیرقابل انکار او را باز می کند و آهنگ های کلیدی را در طول تاریخ فرهنگی موسیقی قومی و راک باز می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=Ftmy3xjup8c

این مستند که توسط Insight Productions ساخته شده است ، تماشاگران را از سالن های دبیرستان در شهرهایی با محور مستقیم و کوچک انتاریو در دهه 50 به خانه های قهوه خانه های تورنتو یورکویل و گرینویچ روستای نیویورک در دهه 60 ، از طریق عرصه آشفته و مضراب گوردون نشان می دهد. از دهه 70 و سرانجام برای هنرمند – پیرتر ، عاقل تر – در عصر حاضر. این مستند مصاحبه با نسل های مختلفی از طرفداران Lightfoot ، در داخل و خارج از صنعت موسیقی – از استیو ارل و سارا مک لاچلان ، به الک بالدوین و گدی لی – و همچنین پشت صحنه داستانهای اعضای گروه طولانی مدت او.

فیلم پیشنهادی  Werewolves Within - تریلر جدید ترسناک کمدی جدید با بازی میلانا وینتروب و سام ریچاردسون را تماشا کنید

‘Gordon Lightfoot: If You Be You My mind بخوانید ، یک اسناد CBC و مستند کانال اصلی ، توسط Greenwich Entertainment and Insight Productions با همکاری کانادا Media Fund ، Slaight Communications ، Telefilm Canada و گروه راجرز از بودجه از طریق مستند تئاتر ارائه شده است. برنامه و با مشارکت صندوق رسانه ای کانادا ، صندوق شبکه کابل راجرز و صندوق مستند راجرز.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *