دسته‌ها
دانلود فیلم

HBO Max اولین تریلر ویژه مراسم دیدار دوباره The West Wing را منتشر کرد

کمتر از یک ماه به انتخابات عمومی باقی مانده است ، HBO Max تریلر را برای نشان داده است یک بال غربی که وقتی همه ما رأی می دهیم از آن بهره مند می شویم، که در 15 اکتبر برای اولین بار در این پلتفرم به نمایش در می آید. این ویژه برنامه به موقع اولین بار پس از 17 سال است که بازیگران اصلی مجموعه درام تلویزیونی برادران وارنر برنده جایزه Emmy- و Peabody با خالق آرون سورکین و تهیه کننده / مدیر اجرایی توماس شلم برای نمایش صحنه تئاتر خاص از “Hartsfield’s Landing” اپیزود از فصل سوم نمایش. بال غربی ستاره ها داله هیل ، آلیسون جنی ، راب لو ، جانل مولونی ، ریچارد شیف ، بردلی ویتفورد ، و مارتین شین نقش های خود را از قسمت دوباره تکرار می کنند. استرلینگ K. براون برای بازی در نقش لئو مک گاری به جمع بازیگران می پیوندد. جان اسپنسر در سریال اصلی در نقش لئو بازی کرد ، اما متاسفانه در سال 2005 از دنیا رفت.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی: Clementine - "یک قطعه غیر معمول و جذاب"

https://www.youtube.com/watch؟v=g868M-27qpI

برای حمایت از اهمیت رأی دادن و افزایش آگاهی برای ویژه HBO Max’s A West Wing که وقتی همه ما رأی می دهیم از آن بهره مند می شویم ، TNT ماراتن جمعه بال غربی را پخش می کند ، از 9 اکتبر منتهی به انتخابات عمومی در ماه نوامبر با مضمون انتخابات قسمتها

علاوه بر این ، یک ویژه پرده غربی برای بهره مندی از وقتی که همه ما رأی می دهیم شامل وقفه در بازی با حضور میهمان از میشل اوباما ، رئیس ، رئیس جمهور ، بیل کلینتون ، لین-مانوئل میراندا و سایر موارد است.

تیم خلاق و بازیگران این تولید تاریخی را به منظور آگاهی و حمایت از مأموریت حیاتی وقتی همه ما رأی می دهیم ، سازمانی غیرانتفاعی و غیرحزبی با مشارکت میشل اوباما که برای افزایش مشارکت در هر انتخابات در آمریکا تاسیس شده بود ، سازمان دادند. . WarnerMedia به افتخار این ویژه برنامه ، کمک مالی به When We All Vote می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *