دسته‌ها
دانلود فیلم

HBO Max در حال کار بر روی یک نمایش تلویزیونی جدید با الهام از Akira Kurosawa’s Rashomon است

تلویزیون آمبلین و HBO Max اعلام کرده اند که برای توسعه نمایشی با الهام از تحسین شده ها وارد معامله شده اند آکیرا کوروساوا فیلم راشومون، با نامزدهای اسکار® بیلی ری (کاپیتان فیلیپس ، بازی های گرسنگی ، قانون کمدی) و ویرجیل ویلیامز (Mudbound ، مجله ای برای اردن) نوشتن.

همکاران رئیس تلویزیون Amblin Partners داریل فرانک و جاستین فالوی (آمریکایی ها ، Haunting of Hill House) تهیه کنندگی اجرایی را به همراه خواهد داشت کانتون مارک (Power ، 300) از Atmosphere Entertainment ، Leigh Ann Burton از Opus7 Entertainment و دیوید هاپ وود (Den of Thieves، Immortals). تاد کوهن، توسعه تلویزیون SVP ، با همکاری فرانک و فالوی ، بر توسعه روزمره پروژه آمبلین نظارت می کند.

در سال 2018 ، پس از اینکه بارتون و کانتون با فرصتی یک بار در زندگی به آنها نزدیک شدند ، آمبلین اعلام کرد که آنها از نعمت خانواده کوروساوا برای ایجاد یک سری جدید الهام گرفته از فیلم برجسته 1950 اطمینان حاصل کرده اند. این برتون بود که با موفقیت در مذاکرات پیچیده جهت بستن معامله گام برداشت.

فیلم پیشنهادی  Paddy Considine در پیش نمایش بازی تاج و تخت King Viserys Targaryen خواهد بود

“من خوشحالم که با Amblin Partners و HBO Max همکاری می کنم تا Rashomon را برای مخاطبان امروز دوباره تصور کنم. من خوشحالم که دید پدرم را از طریق این داستان الهام بخش زنده نگه داشته و برای نسل جدید قابل دسترسی می کنم. ” گفت هیسائو کوروساوا.

“حقیقت در این عصر اخبار کابل و فرهنگ” گفتن و این درست است “از رسانه های اجتماعی به طور فزاینده ای شکسته شده است ،” گفت: فرانک و فالوی. “شاهکار آکیرا کوروساوا فقط یک رمز و راز قتل نبود. این یک انقلاب در داستان پردازی بود ، به عنوان تأثیرگذارترین و تأثیرگذارترین کاوش اولیه سینما در دیدگاه های ذهنی و روایت ناقص. هفتاد سال پس از اکران فیلم ، میراث راشومون قابل بحث نیست و مضامین اصلی آن بیش از هر زمان دیگری مطرح هستند. مجموعه های ما تأثیر کار اصلی را ارج می نهند و مفهوم قدیمی حقیقت عینی را در مقابل دیدگاه ذهنی در دوران مدرن ما بررسی می کنند. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *