دسته‌ها
دانلود فیلم

HBO Max در حال کار بر روی Gotham P.D. نمایش تلویزیونی قبل از بتمن از مت ریوز تنظیم شده است

HBO Max اعلام کرده است که به یک سریال درام اصلی DC در بخش پلیس Gotham City تعهد کرده است بتمن فیلمساز مت ریوز، امپراطوری Boardwalk ایجاد کننده Terence Winter، بتمن تهیه کننده دیلان کلارکو تلویزیون برادران وارنر. مجموعه تلویزیونی پیشگامانه ای که توسط وینتر نوشته می شود در جهان تنظیم شده است. ریوز در حال ایجاد است بتمن این فیلم سینمایی ساخته خواهد شد و با بررسی تصویر متحرک آناتومی فساد در شهر گاتهام ساخته خواهد شد و در نهایت راه اندازی جدید بتمن جهان در سیستم عامل های مختلف. این سریال فرصتی بی سابقه برای گسترش دنیای مستقر در فیلم و کشف بیشتر بی شمار شخصیت های قانع کننده و پیچیده گاتهام فراهم می کند. این نخستین پروژه تلویزیونی برای ریوز تحت توافق کلی اخیراً با گروه تلویزیونی برادران وارنر است.

به نظر می رسد مانند بسیاری از ما که امیدوار بودند گاتهام برنامه تلویزیونی مانند بود.

فیلم پیشنهادی  Netflix می خواهد در بازی گسترش یابد

با تشکر از شما برای پشتیبانی از Live for Films (LFF) هنگام سفارش با استفاده از لینک زیر. به عنوان یک LFF Associate LFF از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کند. اگر از adblocker استفاده می کنید ، پیوند را نمی بینید.

مت ریوز گفت ، وی گفت: “این یک فرصت شگفت انگیز است ، نه تنها برای گسترش چشم انداز دنیایی که من در این فیلم ایجاد می کنم ، بلکه برای کشف آن در نوع عمق و جزییاتی که فقط یک قالب طولانی می تواند آن را فراهم کند – و کار با فوق العاده با استعداد ترنس وینت ، که بسیار باهوش و قدرتمند در مورد جهان های جنایت و فساد نوشت ، یک رویا مطلق است. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *