دسته‌ها
دانلود فیلم

HBO Max سفارشات Clone High ، Velma و Fired را در نمایش های انیمیشن مریخ ارائه می دهد

HBO Max سفارشات سری سه انیمیشن بزرگسالان جدید را اعلام کرده است که شامل یک سفارش دو فصل برای CLONE HIGH ، یک تازه سازی مدرن از مجموعه محبوب Phil Lord ، Chris Miller و Bill Lawrence است که در یک دبیرستان برای کلونهای شخصیتهای تاریخی تنظیم شده است: سفارش ده اپیزودی سریال برای انیمیشن VELMA از کمپانی برادران وارنر ، یک داستان جدید با منشأ کمدی با بازی مغزهای ناخوانده و کم ارزش از باند اسرارآمیز Doo Mystery Inc. ، ولما دینکلی ، که توسط تهیه کننده اجرایی مندی کالینگ ابراز شده است. FIRED ON MARS ، یک کمدی موجود در محیط کار که پنج دقیقه در آینده پخش می شود ، با صدای پیت دیویدسون (“شنبه شب زنده”). به علاوه انتخاب یک فصل دو و سه برای کمدی انیمیشن بزرگسالان JG Quintel CLOSE ENOUGH ، از استودیوی کارتون شبکه. فصل دوم اکران های CLOSE ENOUGH پنجشنبه ، 25 فوریه

https://www.youtube.com/watch؟v=3n2ZQLXAGsM

علاوه بر این ، پخش جریانی تأیید کرده است که در حال تولید نمایش نامه هایی از نسخه های اصلی متحرک است که در حال توسعه است.

فیلم پیشنهادی  Come Away - آنجلینا جولی و دیوید اویلوو را در پیش پرده فیلم فانتزی جدید تماشا کنید

“ساخت یک کاراکتر 100 ساله به علاوه میراث” کارتون “در این شرکت یک امتیاز فوق العاده است. ما می توانیم از صدها ساعت کودکی ما صرف تماشای اشکالات بیش از حد المر به خط تولید فعلی انیمیشن های بزرگسالان که در اینجا در HBO Max می سازیم ، یک خط مستقیم بکشیم و فکر می کنیم طرفداران با این موضوع موافقت خواهند کرد. “گفت سوزانا ماکوس ، EVP ، کمدی اصلی و بزرگسالان انیمیشن ، HBO Max. “ما مفتخریم که این مجموعه متمایز از مجموعه گسترده طیف وسیعی از سازندگان متنوع را معرفی خواهیم کرد که اولین مقصد را برای دوستداران انیمیشن در همه جا تشکیل می دهد.”

این سری جدید انیمیشن بزرگسالان به مجموعه قابل توجهی از مجموعه انیمیشن های بزرگسالان آینده مانند “هارلی کوین” ، “شاهزاده” ، “سانتا شرکت” ، “10 ساله تام” و “Boondocks” می پیوندند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *