دسته‌ها
دانلود فیلم

HBO Max سفارش سریال Justice League Dark، Duster و The Shining را از J.J. ربات بد آبرامز

HBO Max اعلام کرده است که تعهدات تولیدی برای سه درام یک ساعته جدید از این کشور داده است J.J. آبرامز و تولید ربات بد کیتی مک گرات و گروه تلویزیونی برادران وارنر، اولین پروژه های تلویزیونی جدید تولید شده توسط بد ربات را برای HBO Max تحت عنوان همکاری مشارکتی منحصر به فرد و گسترده که توسط Bad Robot با شرکت مادر HBO Max وارنر مدیا در پاییز سال 2019 شکل گرفته است ، علامت گذاری می کنیم.

سری اول گرد و غبار، قرار است توسط J.J. نوشته شود. Abrams & LaToya Morgan. در جنوب غربی 1970 ، زندگی یک راننده گریز زودرس برای یک سندیکای جرم در حال رشد از افتضاح به وحشیانه ، احمقانه ، وخیم خطرناک می رود. مورگان در حال حاضر نویسنده کتاب “مردگان در حال راه رفتن” است. پیش از این ، او تهیه‌کننده و نویسنده مجلات “در داخل بدلستان” و “TURN: جاسوسان واشنگتن” AMC بود و نویسنده “پدری” NBC و Showtime “شرم آور” بود. تولید شده توسط تلویزیون برادران وارنر.

سری دوم ، چشم انداز، یک سریال ترسناک ترسناک است که با الهام از شخصیت های نمادی از آن ساخته شده است استفان کینگ درخشان. “Overlook” به شرح داستان های ناگفته و وحشتناک مشهورترین هتل خالی از سکنه در داستانهای آمریکایی می پردازد. این پروژه اتحاد Bad Robot ، King و WBTV را که قبلاً در سریال تحسین شده روانی و ترسناک همکاری داشتند قلعه قلعه برای هولو

فیلم پیشنهادی  رجی ژان پیج Bridgerton به فیلم Dungeons & Dragons می پیوندد

سومین سریال اصلی خواهد بود که بر اساس کاراکترهای DC در Justice League Dark جهان ، جزئیات به زودی فاش می شود. در کتاب طنز ، Justice League Dark در ابتدا جان کنستانتین ، مادام زانادو ، مرده ، سایه ، مرد در حال تغییر و زاتانا را به نمایش گذاشت. این تیم متشکل از اعضاء فوق طبیعی دنیای دی سی است که شرایطی را در نظر می گیرد که خارج از محدوده لیگ عدالت سنتی است. گیلرمو دل تورو چند سال پیش قصد داشت فیلمی را بر اساس طنز بسازد ، اما متاسفانه از بین رفت.

وی گفت: “شروع شگفت انگیز برای ارتباط ما با تیم تخیلی بد ربات بد تحت عنوان J.J. و کیتی ، “ گفت کوین ریلی ، مدیر ارشد محتوا ، HBO Max و رئیس جمهور ، TNT ، TBS و truTV. “چه چیزی می تواند بهتر از یک J.J. اصلی باشد. ایده و سپس برادران وارنر به آنها اجازه می دهد تا در آیکون I.P. گم شوند. از استفان کینگ و دی سی جهان و ارائه برنامه نویسی بیشتر در مورد HBO Max. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *