دسته‌ها
دانلود فیلم

Hellboy: The Roleplaying Game پیش می رود

بازی های افسانه ای اعلام کرده است که با آن همکاری می کند کمیک های اسب تاریک و خالق بینایی مایک مینگولا آوردن Hellboy: The Roleplaying Game به Kickstarter این تابستان Hellboy: The Roleplaying Game روشی کاملاً جدید برای کشف است پسر جهنمی و B.P.R.D. جهان در حالی که داستانهای یکتایی تماشایی یا وقایع بسته بندی شده عمل خود را ایجاد می کنید.

پشتیبانی از معروف ترین قوانین RPG در جهان ، نسخه پنجم ، Hellboy: The Roleplaying Game ابزارهایی را برای قدم گذاشتن به کفش های B.P.R.D. به شما می دهد. عامل ، آماده برای مقابله با نیروهای شر. شما می توانید یک محقق میدانی باشید که در زمینه تحقیق در مورد اکتشاف ، B.P.R.D. تندخو قرار دارد. مامور امنیتی ، تازه کار با قدرت های ماوراء طبیعی پنهان ، و…. انتخاب باشماست.

توسعه یافته توسط انتشارات Red Scar ، Hellboy: The Roleplaying Game توسط نویسنده و توسعه دهنده بازی جایزه ENnie هدایت می شود مارك لانگورويتي، که روی آن کار کرده است بازی نقش آفرینی Mutant Chronicles 3rd Edition، Judge Dredd & Worlds of 2000 AD Roleplaying Game، و Conan: Adventures in A Age Undreamed of Roleplaying Game.

پس از راه‌اندازی Kickstarter ، شما قادر خواهید بود تا بازی نقش آفرینی را برای خودتان با یک سریع سریع شروع کنید که شامل شش شخصیت از پیش تولید شده ، کلیه قوانین مورد نیاز برای بازی و یک ماجراجویی بی نظیر است که با الهام از رمان های گرافیکی Hellboy ، نوشته شده توسط Red Scar .

فیلم پیشنهادی  دانلود قسمت 32 سریال دل

“ما نمی توانیم صبر کنیم تا Hellboy را به Kickstarter برگرداند ،” گفت رونی رانتونمدیر عامل شرکت Mantic Games. “بازی نقش آفرینی روشی جدید و فوق العاده برای تجربه Hellboy در جدول است. تیم Red Red Scar کار جالبی را در جلب احساس جهان Hellboy انجام داده است. بعلاوه ، مینیاتورهای شما از Hellboy: The Board با RPG سازگار خواهد بود ، که اجاره ای کاملاً جدید از زندگی را به مجموعه کوچک جذاب شما می بخشد. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *