دسته‌ها
دانلود فیلم

Huracán – تریلر درام جدید هنرهای رزمی ترکیبی را تماشا کنید

برای دنیای وحشیانه مبارزه هنرهای رزمی مختلط ، فقط سخت ترین افراد (از نظر جسمی و روحی) زنده می مانند. هوراکان آلونسو سانتوس را دنبال می کند (کاسیوس کوریگان) همانطور که تلاش می کند تا آن را به عنوان یک حرفه ای در حوزه MMA بسازد. همانطور که او با مشت و لگد به داخل حلقه می رود ، در بیرون او نیز می جنگد – سعی دارد بر اختلال هویت تجزیه ای خود که در شخصیت متناوب متجاوز او ، هوراکان ظاهر می شود ، غلبه کند. با کمک درمانگر خود ، ایزابلا ، بازی شده توسط یارا مارتینز (کارآگاه واقعی ، جین ویرجین) ، آلونسو برای بزرگترین جنگ زندگی خود آماده می شود ، زیرا می داند قبل از اینکه بتواند حریف خود را شکست دهد باید بر خود مسلط شود.

HURACÁN ما را درست در وسط قفس ، در قلب عمل قرار می دهد ، زیرا ما جنگ های گلادیاتوری را تجربه می کنیم ، غرق در خون و عرق. کمک به ایجاد این ماده خام روی صفحه نمایش از جمله وزنه های سنگین MMA است گرگوری “یوزپلنگ” شوپلین که به عنوان مربی آلونسو بازی می کند (کیک بوکسور سابق وزن متوسط ​​و فوق سبک وزن موی تای قهرمان جهان) و خورخه ماسویدال (خودش برنده عنوان افتتاحیه UFC BMF (Baddest Mother Fucker) عنوان) به عنوان حریف قهرمان ما است. HURACÁN با داشتن مبارزان و مشاوران واقعی فیلم ، از زیبایی و شدت واقعی در درام خود برخوردار است.

فیلم پیشنهادی  Marvel Studios ’Assembled به پشت صحنه نمایش ها و فیلم های MCU خواهد رفت

https://www.youtube.com/watch؟v=flOC6ZVYNME

نویسندگی ، تولید و کارگردانی توسط کاسیوس کوریگان، HURACÁN صدای تازه و هیجان انگیز جدیدی را در سینما برجسته می کند. کاسیوس اخیراً توسط رون هوارد بخشی از برنامه معتبر “Imagine Impact” باشد که از آینده دارترین فیلم سازان جدید جهان تشکیل شده است. در این برنامه ، او در حال ساخت یک مجموعه تلویزیونی است که در دنیای MMA می جنگد ، داگ الین ، خالق Entourage ، به عنوان مربی او

HURACÁN هنگامی که جمعه 23 اکتبر به سینماها می آید ، این فیلم ساز هیجان انگیز و نوظهور را مورد توجه قرار خواهد داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *