دسته‌ها
دانلود فیلم

Invasion – پیش پرده سری جدید Alien Invasion را تماشا کنید

سیب امروز تاریخ پخش و تیزر سریال درام علمی تخیلی ده اپیزودی را که مشتاقانه منتظر آن بود ، فاش کرد هجوم، از تهیه کننده نامزد جایزه اسکار و دو بار نامزد دریافت جایزه امی سایمون کینبرگ (فیلم های “مردان ایکس” ، فیلم های “ددپول” ، “مریخی”) و دیوید ویل (“شکارچیان”). سری اصلی و شخصیت محور Apple Original که توسط Boat Rocker Studios تولید شده است ، اولین پخش جهانی خود را در Apple TV + با سه قسمت اول در 22 اکتبر 2021 انجام خواهد داد و قسمت های جدید آن هر هفته جمعه ها دنبال می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=bl-UkWWnb2g

این سریال ستاره دار است شامیر اندرسون (“کوفتگی” ، “بیدار”) ، گلشیفته فراهانی (“استخراج” ، “پاترسون” ، “بدن دروغ”) ، سام نیل (“Jurassic World: Dominion” ، “Peaky Blinders”) ، فیراس ناصر (“فاودا”) و شیولی کوتسونا (“Deadpool 2” ، “The Outsider”).

فیلم پیشنهادی  دایی پچکرهد - تریلر گوری را برای فیلم مرد پرخاشگر مشاهده کنید

“تهاجم” توسط کینبرگ و ویل تهیه شده و اجرایی و توسط ژاکوب وربروگن (“فرد بیگانه” ، “سقوط”) تهیه شده است ، که همچنین قسمت های زیادی را کارگردانی کرده است. آدری چون (“منطقه گرگ و میش”) ، امی کافمن (“وقتی آنها ما را می بینند”) و الیسا الیس به عنوان تهیه کننده اجرایی در کنار اندرو بالدوین (“خارجی”) ، که همچنین می نویسد ، خدمت می کنند. Katie O’Connell Marsh (“Narcos” ، “Hannibal”) به عنوان تهیه کننده اجرایی Boat Rocker Studios فعالیت می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *