دسته‌ها
دانلود فیلم

Jack Reacher – آلن ریچسون نقش اصلی سریال جدید تلویزیونی را به دست می آورد

در حالی که من از اولین لذت بردم جک ریچر فیلم و راه تام کروز شدت شخصیت را به وجود آورد ، او فاقد خصوصیات ظاهری بود.

به عنوان نویسنده لی کودک او را توصیف می کند ، جک ریچر 6’5 “مرد است “یک بسته شش تکه مانند خیابان های سنگفرش شده شهر ، یک صندوقچه مانند یک لباس زره پوش NFL ، دو سر بازویی مانند بسکتبال و چربی زیر پوستی مانند یک بافت کلینکس.”

بنابراین ، اخبار انتخاب بازیگران (از طریق آخرین مهلت) که 6’2 ″ آلن ریچسون (هاوک در نقش تیتان تلویزیونی) در این نقش بازی خواهد کرد جک کاملاً مناسب است. من همیشه از عملکرد ریچسون در کارهای مختلفی که در آنها بازی کرده لذت برده ام. جالب است که ببینیم او با یک نقش اصلی مانند اینها چه می کند.

استودیوی آمازون پشت سری جدید درام بر اساس شخصیت از است لی چیلد مجموعه کتاب های پرفروش بین المللی که به 49 زبان و 101 منطقه منتشر شده و تاکنون 100 میلیون کتاب فروخته است. این مجموعه تلویزیونی توسط استودیوهای آمازون ، Skydance Television و Paramount Television Studios تولید می شود نیک سانتورا (عقرب ، فرار از زندان) ، که همچنین تهیه کنندگی مجری سریال را بر عهده داشته و به عنوان مجری برنامه فعالیت خواهد کرد. فصل اول براساس اولین رمان جک ریچر ساخته خواهد شد ، “طبقه کشتار

فیلم پیشنهادی  بهترین فیلم های سال 2020

“لی چیلد شخصیت و جهانی باورنکردنی خلق کرده است. این هدف هر نویسنده ، تهیه کننده ، بازیگر ، مدیر اجرایی و اعضای خدمه خواهد بود تا ذات کتابهای آقای کودک را به تصویر بکشد – و خوشبختانه لی آنجا بوده است و خواهد بود ، تا ما را در این راه راهنمایی کند. سلسله. او نبض ریچر است “ گفت سانتورا.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *