دسته‌ها
دانلود فیلم

Jared Leto’s Joker در تصاویر جدید برای بازی Justice League Zack Snyder’s بازگشت

“چرا آنقدر جدی؟”

“نمی تواند مدام باران ببارد!”

اول کار های مهم. آنها از شر آن خال کوبی احمقانه آسیب دیده خلاص شدند ، حداقل این چیزی است. اکنون فقط جای زخم باقی مانده است.

این تصاویر جدید (از طریق Vanity Fair) از جارد لتو مانند جوکر که در ظاهر خواهد شد لیگ عدالت JZack Snyder. آخرین بار وقتی Lete’s Joker را در فیلم Suicide Squad (جوخه انتحاری) دیدیم وقتی او را خال کوبی کرده بود و موهای کوتاهی داشت. حالا به نظر می رسد که آنها کمی از جوکر Joaquin Phoenix و یک خط تیز از The Crow از Brandon Lee انداخته اند. این شخصیت از این نظر بسیار بهتر به نظر می رسد ، اما آیا بی تفاوتی ایجاد شده از فیلم جوخه انتحاری به این تجسم شاهزاده دلقک جنایت منتقل شده است؟ صادقانه بگویم ، من می خواهم یک جوکر کامل wackadoodle ببینم که ماهی های سمی را بیرون می کشد و برای مدتی جنایات Madcap را انجام می دهد.

فیلم پیشنهادی  Viola Davis & Chadwick Boseman را در تریلر Ma Rainey’s Black Bottom تماشا کنید

جوکر در اصل در فیلم Snyder’s Justice League نبود ، اما با این شانس بازگشت به پروژه او را دوباره به کار انداخت. جوکر در صحنه ای ظاهر می شود که سرانجام نسخه ای از نسخه جاس ودون از فیلم را دیدیم: یک چشم انداز کابوس از فاجعه که توسط بن افلک ، بروس وین ، از یک زمین ویران شده توسط دارک ساید تجربه شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *