دسته‌ها
دانلود فیلم

Jon M. Chu با بازگشت وارویک دیویس و رون هوارد سریال Willow را برای Disney + کارگردانی خواهد کرد

دنیای جادویی بید جورج لوکاس ، ماجراجویی حماسی فانتزی که در عصر شمشیر ، جادوگری ، افسانه ها و هیولاها اتفاق می افتد ، در مجموعه ای از دیزنی + که قرار است سال آینده تولید آن آغاز شود ، بازمی گردد.

جون ام چو (“در بلندی ها” ، “Crazy Rich Asians”) قرار است خلبان را کارگردانی کند و به عنوان تهیه کننده اجرایی در کنار مجریان برنامه فعالیت خواهد کرد جاناتان کسدان (“سولو”) و وندی مریکل (“فلش”). جاناتان کسدان خلبان را نوشت.

“با بزرگ شدن در دهه 80 ،” بید “تأثیر عمیقی بر من گذاشت ،” چو میگه “داستان شجاع ترین قهرمانان در کمترین مکانها به من اجازه داد ، یک بچه آسیایی-آمریکایی که در یک رستوران چینی بزرگ شده و قصد رفتن به هالیوود را دارد ، به قدرت اراده ، عزم و البته جادوی درونی خود ایمان داشته باشم. بنابراین این واقعیت که من با قهرمانانم از کاتلین کندی تا رون هوارد کار می کنم بزرگتر از یک واقعیت است که به واقعیت تبدیل شده است. این یک لحظه لیست سطل برای من است. جون کسدان و وندی مریکل شخصیت های جدید پیشگامانه و شگفتی های لذت بخشی را به این داستان بی انتها اضافه کرده اند که نمی توانم صبر کنم تا دنیا در این سفر حماسی با ما همراه شود. “

چو کارگردانی اقتباس فیلم از لین-مانوئل میراندا موزیکال “در ارتفاعات ،” که در ژوئن 2021 اکران خواهد شد. وی همچنین کارگردانی و به عنوان تهیه کننده اجرایی خلبان ABC’s Medical Drama را بر عهده خواهد داشت “تریا”

رون هوارد، کارگردان فیلم اصلی “بید” ، به عنوان تهیه کننده اجرایی سریال با بازگشت باب دولمان، نویسنده فیلم اصلی ، به عنوان مشاور تهیه کننده فعالیت می کند.

فیلم پیشنهادی  اسکات ادکینز را در تریلر The Intergalactic Adventures of Max Cloud تماشا کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *