دسته‌ها
دانلود فیلم

Kelly Reichardt’s First Cow یک پوستر و پیش پرده جدید در انگلیس دریافت می کند

MUBI تریلر و پوستر جدیدی را برای کلی ریچاردت تحسین منتقدان گاو اول که از 28 مه در سینماهای انگلستان نمایش داده می شود. MUBI همچنین از کلیه حقوق بین الملل فیلم (به استثنای آمریکای شمالی و چین) برخوردار است.

کارگردان برنده جایزه کلی ریخارد (Meek’s Cutoff ، وندی و لوسی) با مشتاقانه منتظر برمی گردد گاو اول، داستانی گیرنده و باشکوه از دوستی و جنایتی کوچک در غرب قدیم.

https://www.youtube.com/watch؟v=kD84LbtlW7s

با این پیش فرض ساده ، ریچاردت تصویری واقعی از زندگی مرزی سخت در اوایل قرن نوزدهم را به تصویر می کشد ، سکوت عظیم و ناآرام روستای آمریکای شمالی را به تصویر می کشد و بنیادی را که کشور بنا شده است مورد بازجویی قرار می دهد. پس از اولین نمایش خود در جشنواره تلوراید ، اولین پنجه در جشنواره لوکارنو ، جشنواره فیلم نیویورک به نمایش درآمد و برای دریافت جایزه خرس طلایی در جشنواره فیلم برلین رقابت کرد. این فیلم در جوایز محافل منتقدان فیلم 2020 نیویورک بهترین فیلم را از آن خود کرد و ماه گذشته نامزد دریافت سه جایزه فیلم Independent Spirit شامل بهترین فیلم بلند و بهترین کارگردانی شد.

فیلم پیشنهادی  Jurassic World: Camp Cretaceous - نمایش انیمیشن Netflix تریلر جدیدی دریافت می کند

FIRST COW با ترکیب فیلمبرداری مجلل و داستانی ملایم و مالیخولیایی درباره لبنیات غنیمت گرفته شده ، کیک های شیرین و رفاقت به سبک قدیمی ، بزرگترین کار یکی از مهمترین فیلمسازهای مستقل سینما است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *