دسته‌ها
دانلود فیلم

Late To The Party: رستگاری Shawshank

اواخر مهمانی مجموعه ای از بررسی ها از شاهکارهای کلاسیک گرفته تا کلکسیونرهای مدرن است که من می خواهم اعتراف خود را برای گناه عدم دیدن آنها قبلاً انجام دهم. من به دنبال پوچ شدن از جهان فیلم هستم و امیدوارم که دیگر هرگز از تحقیر شما در برابر نقص فیلم من رنج نبرم. من فردو هستم ، در قایق. سلام ای مریم مقدس و بخشنده.

این هفته نوبت فیلم است که منبع الهام بخش این ستون بود. من یک بار 20 دقیقه آخر این فیلم را گرفتم و بعد خیلی به شرم خودم ، هرگز زمان مناسب یا تمایل پیدا نکردم که برگردم و از همان ابتدا آن را تماشا کنم. این هفته این شماره بزرگ است ، شماره IMDB 1. من برای اولین بار در کل آن را تماشا کرده ام ، رستگاری Shawshank.

به خاطر کامل بودن ، رستگاری Shawshank اقتباسی است از استفان کینگ داستان کوتاه “ریتا هیوورث و رستاخیز شاوشنك”. به کارگردانی فرانک دارابونت در سال 1994 ، بازی می کند تیم رابینز به عنوان اندی دفرسن ، مورگان فریمن به عنوان الیس بوید ‘رد’ ردینگ و بازیگران حامی برجسته از جمله باب گونتون ، کلنسی براون و ویلیام صدلر. این فیلم داستان اندی را دنبال می کند ، که عمدتاً از طریق چشم و روایت همسر زندان او ، سرخ گفته می شود. این فیلم در سال 1949 ماین آغاز می شود ، جایی که اندی در حالی که دائماً معصومیت خود را حفظ می کند به قتل همسر و معشوقش محکوم می شود. به او حبس ابد محکوم می شود و برای اجرای حکم خود به شوشنک فرستاده می شود. او در آنجا با سرخ ملاقات می کند و دوست می شود ، یکی از زندانیان زندان که می تواند “با قیمت مناسب” بهترین چیزها را بدست آورد. این فیلم از مبارزات اولیه اندی پیروی می کند تا با زندگی در شوشنک مطابقت داشته باشد و چگونه با گذشت این سالها توانست انسانیت ، آزادی درونی و امید را پیدا کند که او و دیگران را در حبس خود حفظ کند.

فیلم پیشنهادی  بررسی TIFF 2020: آتش سوزی

لحن مخملی مورگان فریمن روایت یک پتو راحتی را بر کل فیلم و در واقع مخاطب می پیچاند. خطر وجود دارد و اتفاقات وحشتناکی برای شخصیت اصلی ما و دوستانش رخ می دهد ، اما صدای همه جانبه مورگان در آنجا برای آسایش و اطمینان به شما اطمینان دارد که در پایان همه چیز درست خواهد بود. این روایت بلافاصله نشان می دهد که این فیلم هدف از سوزش قلب شما است و به دانستن آن اهمیتی نمی دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *