دسته‌ها
دانلود فیلم

Late To The Party: Nosferatu F.W Murnau

اگر مثل من ، خود را طرفدار فیلم می دانید و کمی علاقه مند به فیلم هستید ، با این وضعیت آشنا خواهید شد: شما در میخانه ، محل کار یا مهمانی هستید و به کسی می گویید که عاشق تماشای فیلم هستید ، شما سالهاست انجام داده اید شما شروع به صحبت در مورد فیلمهای مختلفی می کنید که هردو دوست دارید ، کدام ژانرها ، بازیگران و کارگردانان را ترجیح می دهید و چرا. اما پس از آن ، اجتناب ناپذیر به عنوان قطار مترو در آینده آقای اندرسون ، آنها از شما درباره فیلمی معروف که هرگز به تماشای آن نرفتید ، سؤال می کنند. شما باید اعتراف کنید که هنوز آن را ندیده اید. لحظه ای قضاوت خاموش وجود دارد که به دنبال آن “Whaaa” است و اعتقاد آنها به نظر شما مانند خاکسترهای دونی باد می شود.

این بررسی ها ، از شاهکارهای کلاسیک گرفته تا بلوک های مدرن که تاکنون ندیده ام ، نه تنها اعتراف من بلکه فرض من از داوری جهان فیلم است. من فردو هستم ، در قایق. سلام ای مریم مقدس و بخشنده.

بررسی افتتاحیه فیلم خون آشام نمادین است ، F.W Murnau است 1922 کلاسیک ، نوسفراتو. بر اساس دراکولا Bram Stoker، با فیلمنامه‌ای که توسط هنریک گالین، آن را تغییر می دهد نام شخصیت ها در تلاش برای جلوگیری از اعتبار و در نتیجه پرداخت املاک استوکر. در محل دراکولا را بشمار ما داریم ارکوک ، جاناتان هارکر را بشمارید است هاتر و مینا است الن. تلاش برای جلوگیری از کپی رایت ناموفق بود و شرکت تولیدی که منتشر شد نوسفراتو برای جلوگیری از پرداخت حق امتیاز ، ورشکستگی اعلام کرد. در نتیجه ، به دستور دادگاه ، به کلیه چاپهای فیلم دستور تخریب داده شد. خوشبختانه ، چند نسخه زنده مانده اند که قبلاً در سراسر جهان نشان داده شده اند.

فیلم پیشنهادی  لرزان برای تولید قسمت بعدی V / H / S / 94

داستان زیر است هاتر، یک نماینده املاک و جوان از ویسبورگ در آلمان که به منظور تسهیل در فروش یک خانه بزرگ ، روبروی خودش ، به اسرارآمیز به ترانسیلوانیا سفر می کند Orlok را حساب کنید. هاتر جوان ، متکبر و مبهم از ترس های محلی ترانسیلوانیا از شمارش است. یک نماینده املاک و جوان که کمی دیک است. خوب است بدانید که بعضی چیزها هرگز تغییر نمی کنند. فقط هنگامی که درون قلعه اورلوک است ، او شروع می کند که به دلیل داشتن انگیزه های ناعادلانه مشکوک شود و به نظر همه او نیست.

این فیلم بخشی از جنبش اکسپرسیونیست آلمان در اواخر دهه 1910 و 20 بود ، با نمونه های معروف دیگری چون The کابینه دکتر کالیگاری و کلان شهر. جنبش اکسپرسیونیستی در فیلم تا حدی با تأکید بر زیبایی شناسی تکمیل شده مجموعه های تئاتری با زوایای عجیب ، سایه ها و منابع نوری غیرمعمول تعریف می شود که بر وضعیت احساسی یا روانی یک شخصیت در یک صحنه تأکید می کند. نوسفراتوبا این حال ، کاملاً اکسپرسیونیست در سینماتوگرافی خود نیست ، بلکه ترکیبی است ، به خصوص وقتی که با نمونه های خالص تر جنبش ، مانند دکتر کالیگاری. این فیلم دارای عکس های بیرونی بسیاری است و از نور طبیعی و تنظیماتی که در ادامه می آیند استفاده کرده است هاتر در سفر اولیه خود از طریق آلمان و انتقال به ترانسیلوانیا ، قبل از اینكه از برخورد با او خسته شود اورلوک. این تنها زمانی است که ما در نهایت در شرکت از اورلوکبا گذشت 20 دقیقه از این فیلم که این مجموعه ها عجیب می شوند ، سایه ها روی پرده می روند و جهان مکانی تاریک تر است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *