دسته‌ها
دانلود فیلم

Late To The Party: The Fast and the Furious

دیر به مهمانی یک سری مرورها از شاهکارهای کلاسیک گرفته تا فیلم های پرفروش امروزی است که می خواهم اعتراف کنم برای گناهی که قبلا آنها را ندیده ام. من خواهان انصراف از دنیای فیلم هستم و امیدوارم که دیگر هرگز تحقیر شما را نسبت به فیلم ساختگی من تحمل نکند. من فردو هستم ، در قایق. سلام ای مریم مقدس و بخشنده.

برایان اوکانر (پل واکر) یک پلیس مخفی LA است که برای نفوذ به باند اتومبیل رانی خیابانی به رهبری Toretto عضلانی اعزام شده است (ون دیزل) آنها مظنون هستند که مسئول انبوهی از دزدگیرهای کامیون ، سرقت تجهیزات الکتریکی به ارزش میلیون ها دلار هستند. هرچه اوکانر درگیر دنیای زیرزمینی پرسرعت می شود ، وفاداری های او مورد آزمایش قرار می گیرد و او باید در نهایت بین دنیای مسابقه های خیابانی زیرزمینی و وظایف خود به عنوان یک افسر پلیس یکی را انتخاب کند. بنابراین اساساً نقطه شکستن، اما با ماشین به جای تخته های موج سواری.

فیلم پیشنهادی  تریلر جدید بازی Zack Snyder’s Justice League را تماشا کنید

برای کسانی که وقتی می بینند بال هواپیما در بالای واکسهال نوا 1995 پیچ خورده است ، سر خود را تکان می دهند ، شاسی پایین در حالی که بر روی اقدامات آرامش بخش ترافیک تازه نصب شده در ساحل جنوب شرقی خراشیده می شود ، درب صندوق عقب را به سختی می تواند بسته کند به دلیل ریختن سطل های باس ، جرقه می زند از پشت عقب ، صدا کردن صدای باس آنقدر پایین و بلند که کلیه های شما لرزیده ، رانده شده توسط کسی که خیلی دور در صندلی سطل خود نشسته است ، باید از طریق فرمان به جای اینکه از بالای آن عبور کند ، نگاه کنید ، زیرا اگزوز اندازه سطل زباله غرغر می کند ، پنجره های باز هوا را با یک کوکتل بیمارگونه از پوسته پوسته ، خوشبو کننده های معطر وانیل و کارتن های کهنه مک دونالد پر می کنند ، این فیلم برای شما بسیار مناسب است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *