دسته‌ها
دانلود فیلم

Late To The Party: To Kill A Mockingbird – “همانطور که امروز مرتبط است زمان انتشار آن بود”

اواخر مهمانی مجموعه ای از بررسی ها از شاهکارهای کلاسیک گرفته تا کلکسیونرهای مدرن است که در آن می خواهم اعتراف خود را برای گناه عدم دیدن آنها قبلاً انجام دهم. من به دنبال پوچ شدن از جهان فیلم هستم و امیدوارم که دیگر هرگز از تحقیر شما در برابر نقص فیلم من رنج نبرم. من فردو هستم ، در قایق. سلام ای مریم مقدس و بخشنده.

این هفته اواخر مهمانی اقتباس سال 1962 است هارپر لی رمان برنده جایزه پولیتزر ، کشتن مرغ مقلد.

در دهه خیالی شهر خیالی آلاباما در میکومب ، در دهه 1930 ، کشتن مرغ مقلد داستان Atticus Finch و دو فرزند خردسالش ، Scout و Jem را روایت می کند. آتیکوس برای دفاع از تام رابینسون ، مرد سیاه پوست که به اتهام تجاوز به یک زن سفید پوست ، مایلا ایول متهم شده است ، منصوب شده است. با چشم از پیشاهنگ جوان ، او به همراه برادر بزرگترش Jem و دوستشان ، دیل شروع به ماجراهای کودکی کردند. آنها مجذوب بوو رادلی می شوند ، که به نظر می رسد هدایا و ریزه های مخصوص آنها را در گره درخت قرار داده است. اما با افزایش تنش در شهر در حال رسیدگی به پرونده دادگاه در حال تعقیب ، آتیکوس برای حفظ امنیت مشتری خود باید مسافت های زیادی را طی کند تا اطمینان حاصل کند که این دادگاه پیش می رود.

سال ها می گذرد که کتاب را می خوانم ، اما دومی که شنیدم پیشاهنگی بزرگسالان در مورد گشایش فیلم روایت می کند ، من بلافاصله پس از خواندن دوباره به تصاویر و خاطراتی که در آنجا داشتم منتقل شدم. می توانید گرد و غبار و گرما را حس کنید. ما از زمانی یاد می کنیم که تابستان ها بی پایان و رایگان به نظر می رسید. اما بی گناهی کودکی با تعصب و نفرتی که مضمون اصلی فیلم است ، کاملاً مغایر است.

فیلم پیشنهادی  بازیگران The Max Max: Furiosa برای بازیگران آنیا تیلور-جوی ، کریس همسورث و یحیی عبدالمتین دوم

به عنوان فیلمی که از نگاه یک کودک نشان داده می شود ، اصالت و موفقیت این فیلم به اجراهای بچه ها بستگی دارد و تا به امروز ، همچنان موفق است. این اجراها ممکن است به اندازه برخی از اجراهای کودک دوران مدرن ، مانند قدرتمند نباشد هیلی جوئل اسمان که در حس ششم ، درو بریمور که در E.T یا حتی الکس هیبرت که در مهتاب. اما حتی بعد از گذشت نزدیک به 60 سال ، آنها هنوز هم ایستاده اند و به راحتی می توانند مخاطبان را در یک سفر قانع کننده قرار دهند. جام ، برادر بزرگتر ، با بازی فیلیپ آلفورد فوق العاده را به ارمغان می آورد “چاقوی جیب و رشته در جیب او” نوعی قدرت و جذابیت ، راهنمایی و تشویق به دو مورد دیگر. جان مگنا دیل ، آرام و دلگیر است و دلهره آور است ، پسری که ادعا می کند پدر غایبش خلبان است و روزی پرواز خواهد کرد و او را انتخاب می کند. سرانجام، مری بدهام همانطور که پیشاهنگ فیلم را حمل می کند. او به عنوان دختری که خیلی جوان بود برای یادآوری مادرش قبل از مرگش ، آتشین ، خنده دار و دوست داشتنی است. عجیب است که او به وضوح بازیگر نقش اصلی فیلم بود اما تنها نامزد اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد. او از دست داد دوک پیتیاما برای مدتی قابل توجه ، او جوانترین بازیگری بود که نامزدی را دریافت کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *