دسته‌ها
دانلود فیلم

LEGO Star Wars Mos Eisley Cantina یک کندوی بدبخت از کف و شرور است!

از وقت من با کیفیت لذت ببرید و نمادین را دوباره زنده کنید جنگ ستارگان: یک امید جدید لحظات عالی LEGO® جنگ ستارگان™ Mos Eisley Cantina (75290) مدل ساخت برای نمایش. این مجموعه Master Builder 3،187 قطعه ای از Cantina را با بسیاری از جزئیات معتبر برای لذت بردن از طرفداران ، به علاوه ساختمانهای قابل اتصال برای بازسازی صحنه شهر Mos Eisley ، ارائه می دهد.

این ساختار غوطه وری راهی عالی برای آرامش و برقراری ارتباط مجدد با شماست جنگ ستارگان شور. یک شکل LEGO Dewback و 2 Landspeeders یک نمایشگر فوق العاده را کامل می کنند. با 20 مینی فیگور LEGO ، از جمله لوک اسکای واکر ، هان سولو و C-3PO ، پوندا بابا ، گاریندان و لابریا جدید اکتبر 2020 ، صحنه Tatooine خود را زنده کنید.

فیلم پیشنهادی  فیلم مستندی جدید آدری هپبورن را تماشا کنید

این کیت ساختاری همراه با دستورالعمل های واضح است تا بتوانید از هر مرحله از تجربه عملی خود لذت ببرید. یکی از تنوع بسیار زیاد LEGO جنگ ستارگان مجموعه ها ، این مجموعه ساختمان برای بزرگسالان یک هدیه فوق العاده برای خودتان ایجاد می کند ، جنگ ستارگان طرفداران و علاقه مندان در زندگی شما.

آجرها و قطعات LEGO® دقیقاً آزمایش و تجزیه و تحلیل می شوند تا همه جنگ ستارگان™ مجموعه های ساختمانی از بالاترین استانداردهای ایمنی و کیفیت در سیاره زمین – و در هر کهکشان برخوردار هستند!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *