دسته‌ها
دانلود فیلم

Life After Atreyu – مستند جدیدی درباره داستان NeverEnding و نوح هاتاوی در حال تولید است

از تیم پشت LIFE بعد از FLAS تحسین شده منتقدان ( فلش گوردون مستند بلند جشن 1980 کلاسیک) ، زندگی بعد از ATREYU نه تنها جشن خواهد گرفت ولفگانگ پیترسن خیلی عاشق 1984 شد قصه ی بدون پایان، اما همچنین نگاهی بیوگرافی به زندگی چالش برانگیز و در عین حال جذاب ستاره خواهد داشت نوح هاتاوی از نقش آکادمیک وی آتریو.

این مستند از ژانویه آغاز به کار کرد و در آن مصاحبه هایی با بازیگران و خدمه کلیدی انجام می شود ، در مورد زمان کار روی این کلاسیک محبوب کودک ، بحث می شود و نتیجه آن مستند نهایی نهایی از کلاسیک محبوب کودک است.

به دور از ساخت دیگر ، آنچه مجموعه LIFE AFTER … را از هم جدا می کند ، یک عنصر بیوگرافی الهام بخش از ستاره اصلی است و اغلب با دسترسی بی سابقه است.

فیلم پیشنهادی  بایگانی پیش پرده جدید و تاریخ انتشار انگلیس دریافت می کند

LIFE After FLASH بینندگان را به مسافرت کشف كشید ، هنگامی كه یكی از ستاره های برجسته هالیوود در برابر یكی از سخت ترین تولیدكنندگان هالیوود ، و عواقبی كه در زندگی و حرفه وی به همراه داشت ، بالا رفت.

زندگی بعد از ATREYU به Noah Hathaway – “Atreyu” متمرکز می شود و سفر زندگی او طی 35 سال گذشته ، در برابر پس زمینه ساحل خیره کننده به سفر جاده ای ساحلی از خود کشف در سراسر ایالات متحده انجام می شود ، که هاتاوی با فیلمسازان این کار را انجام خواهد داد. .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *