دسته‌ها
دانلود فیلم

Life In A Day 2020 یک پیش پرده دریافت می کند. به کارگردانی کوین مک دونالد ، Exec تهیه کنندگی ریدلی اسکات

در تاریخ 25 ژوئیه سال 2020 ، مردم در سراسر جهان از روز خود فیلم گرفتند و فیلم های خود را بارگذاری کردند تا برای درج در مستند بلند طولانی در نظر گرفته شود. به کارگردانی کارگردان برنده اسکار کوین مک دونالد (موریتانی ، یک روز در سپتامبر ، آخرین پادشاه اسکاتلند) ، و مجری تولید شده توسط ریدلی اسکات (مریخ ، گلادیاتور) و کای هسیونگ (Lords of Chaos) ، “زندگی در یک روز 2020“کاملاً شامل مشارکت های منتخب شرکت کنندگان است و نشان می دهد زندگی فوق العاده ای در یک روز معمولی چگونه است.

ده سال بعد از اصل زندگی در یک روز، یوتیوب و سازندگان فیلم از مردم در سراسر جهان خواسته اند که زندگی خود را ضبط کنند تا داستان یک روز روی زمین را تعریف کنند. سازندگان فیلم بیش از 300000 مقاله ارسالی دریافت کرده اند ، تقریبا چهار برابر تعداد فیلم های ارسالی به فیلم قبلی ، که شامل هزاران ساعت فیلم از 192 کشور مختلف است ، به بیش از 65 زبان.

فیلم پیشنهادی  نوح باومباخ با نتفلیکس مشارکت انحصاری منعقد کرد

https://www.youtube.com/watch؟v=BdKX5SY7IoM

از میان تعداد زیادی مقاله ارسالی برای بررسی ، افراد برجسته ای که در فیلم بارگذاری شده وجود دارد شامل محققان واکسن COVID-19 در آکسفورد ، روهینگیا و پناهندگان سوری ، معترضان زندگی سیاه است ، یک جانباز ارتش ایالات متحده که در مورد خدمات خود تأمل می کند ، یک زن و او سفر باروری ، و پرتره های شخصی دیگر از افراد در سراسر جهان. علاوه بر این ، شرکت کنندگان قبلی فیلم 2010 نیز در فیلم امسال گنجانده شدند.

“زندگی در یک روز 2020” به کارگردانی کوین مک دونالد با بازی ریدلی اسکات و کای هسیونگ به عنوان تهیه کننده اجرایی و جک آربوتنوت و تیم پارتریج به عنوان تهیه کننده بازی می کنند. این مستند توسط RSA Films در ارتباط با Flying Object تولید شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *