دسته‌ها
دانلود فیلم

Line of Duty – بهترین بریتانیایی ، بدترین مس

خانمهای درست ، بچه ها و افراد غیر باینری ، من این را به دو قسمت تقسیم کردم. اگر نمی دانید من در مورد چه چیزی تردید می کنم ، قسمت اول را بخوانید. از طرف دیگر ، اگر شما مانند من طرفدار هاردکور هستید ، به پادکست گوش می دهید و با وسواس نظریه ها را در هر سایت ارزشمندی می خوانید ، مستقیماً به بخش دوم بروید. ادامه دادن.

خط وظیفه در BBC One ، اکنون در ششمین سریال (و احتمالاً نهایی) آن است. Beeb با ارقام گسترده تماشای خود به خود می بالد ، و کاملاً درست ، این یک پدیده مطلق است.

این سریال زندگی در BBC Two را از سال 2012 آغاز کرد و از قلم جد مرکوریو ، پزشک سابق و نویسنده ای که از نظر سیاسی درگیر سیاسی بود و هرگز از برخورد مستقیم و تحریک آمیز با موضوعات موضوعی خجالتی نیست. این مجموعه اول با کشته شدن یک انسان بی گناه مسلمان توسط افسران پلیس مسلح در آینه ای روشن از کشته شدن ژان شارل دو منزس آغاز شد.

فیلم پیشنهادی  "چیزی در بال است!" - Chloë Grace Moretz در تریلر Shadow In The Cloud با یک هیولا می جنگد

چیزی که در مورد این نمایش بسیار جسورانه و جسورانه است این است که به طور مداوم موفق می شود خشم صالح را در چنین رویدادهای واقعی در برابر صحنه های اکشن کاملاً سخت که در یک فیلم باند راحت قرار می گیرند متعادل کند. اگر متوقف شوید و نفس بکشید ، می توانید یک موشک Space-X را از طریق سوراخ های طرح رد کنید ، اما این مسئله نیست. نکته این است که این برنامه می تواند در میان سرگرم کننده ترین برنامه های تلویزیونی موجود باشد و پا و پنجه پا را با همه غول های تلویزیون مدرن ایستاده است.

خوب ، من به عنوان کسی که از ابتدا آنجا بوده ام ، قبول می کنم که شاید اینطور نباشد کاملا به همان اندازه اوج سریال های دو و سه درخشان ذهنیت ، اما قسمت های فعلی بیش از آنکه خود را حفظ کنند ، است و ما فقط دو آویز صخره پشت به پشت بی نظیر داشته ایم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *