دسته‌ها
دانلود فیلم

M. Night Shyamalan’s Old یک پیش پرده جدید دریافت می کند

این تابستان ، فیلمساز بینا م. شب شیامالان از یک مهیج جدید و ترسناک مرموز درباره یک خانواده در تعطیلات گرمسیری که متوجه می شوند ساحل خلوت جایی که آنها برای چند ساعت در آن استراحت می کنند ، به نوعی باعث پیر شدن سریع آنها می شود – تمام زندگی آنها را در یک روز کاهش می دهد.

در این فیلم بازیگران بین المللی چشمگیری از جمله برنده گلدن گلوب بازی می کنند گائیل گارسیا برنال (موتزارت آمازون در جنگل) ، ویکی کریپس (نخ شبح) ، روفوس سیول (آمازون مرد در قلعه بلند) ، کن لئونگ (جنگ ستارگان: قسمت هفتم – نیرو بیدار می شود) ، نیکی آموکا-برد (صعود مشتری)، ابی لی (HBO’s Lovecraft Country) ، آرون پیر (Syfy’s Krypton) ، الکس ولف (ارثی) ، امبت داویدتز (دختری با خال کوبی اژدها)، الیزا اسکنلن (زنان کوچک) ، ایمون الیوت (جنگ ستارگان: قسمت هفتم – نیرو بیدار می شود) ، کاتلین چالفانت (Showtime’s The Affair) و توماسین مک کنزی (خرگوش جوجو).

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی Blu-ray: The Strangers - "برای هر کسی که به دنبال هیجان و کابوس است در این فصل هالووین باید مشاهده شود"

قدیمی هست یک Blinding Edge Pictures تولید ، به کارگردانی و تهیه کنندگی M. Night Shyamalan ، از فیلمنامه او براساس رمان گرافیکی قلعه شن توسط پیر اسکار لوی و فردریک پیترز تهیه کنندگی این فیلم نیز بر عهده اشوین راژان (شیشه ، بنده اپل تلویزیون + Apple) و مارک بیستاک (گلس ، تقسیم) است. تهیه کننده اجرایی فیلم استیون اشنایدر است.

Old در 23 ژوئیه 2021 به سینماها می آید.

از شما برای پشتیبانی از Live for Films (LFF) هنگام سفارش با استفاده از لینک زیر متشکریم. همانطور که LFF Associate آمازون از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کند. اگر از adblocker استفاده می کنید لینک را مشاهده نمی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *