دسته‌ها
دانلود فیلم

Magik در جدیدترین کلیپ The New Mutants با خرس دیوون می جنگد

روباه قرن بیستم در ارتباط با سرگرمی مارول هدیه جهش های جدید، یک تریلر اصلی ترسناک در یک بیمارستان جدا شده که در آن گروهی از جهش یافته های جوان برای نظارت روانشناختی در آن نگهداری می شوند. وقتی اتفاقات عجیبی رخ می دهد ، تواناییهای جدید جهش یافته و دوستی آنها آزمایش می شود زیرا آنها برای نبرد تلاش می کنند و آنرا زنده می کنند.

در این فیلم وحشتناک و پرتحرک که بر اساس سریال طنز MARVEL ساخته شده است ، پنج جوان که قدرت های ویژه ای را نشان می دهند ، به یک موسسه مخفی منتقل می شوند تا تحت معالجه درمانی قرار بگیرند که به آنها گفته می شود ، آنها را از خطرات قدرتشان درمان می کند.

شامل Danielle Moonstar با نام مستعار Mirage (بلو هانت) است که توهماتی را از ترس افراد دیگر ایجاد می کند. رانه سینکلر (مزی ویلیامز) ، که تبدیل به گرگ گرگ ولفسبان می شود. سام گاتری (چارلی هیتون) ، که به عنوان Cannonball ، می تواند با سرعت جت که توسط یک میدان نیرو محافظت می شود پرواز کند. Roberto da Costa aka Sunspot (هنری زاگا) ، که انرژی خورشیدی را جذب کرده و از آن استفاده می کند. و ایلیانا راسپوتین با نام مستعار (آنا تیلور-جوی).

خواهر کوچکتر Colossus ، Magik با میل به زره بسته می شود و دارای کلمه ای از روح می باشد که توانایی های روحی و روانی چندگانه او را تقویت می کند.

از دکتر سسیلیا رئیسی (آلیس براگا) دعوت شده است تا داستانهای خود را در مورد زمان آشکار شدن قدرتهایشان به اشتراک بگذارد ، پنج “بیمار” می فهمند که در طبقه ای از افراد به نام جهش یافته قرار دارند که از نظر تاریخی به حاشیه رانده شده و از آن ترسیده اند. وقتی داستانهای اصلی خود را بازگو می کنند ، به نظر می رسد خاطرات آنها به واقعیت های وحشتناک تبدیل می شوند. به زودی ، آنها سؤال می کنند که چه چیزی واقعی است و چه چیزی نیست ، و مشخص می شود که موسسه آنچه که به نظر می رسد نیست. حال سوال اینجاست – چرا آنها اسیر می شوند؟ و چه کسی در تلاش است تا آنها را نابود کند؟

فیلم پیشنهادی  جولی دلپی ، ریچارد آرمیتاژ ، جما آرترتون و دانیل برول در تریلر My Zoe بازی می کنند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *