دسته‌ها
دانلود فیلم

Mark Cousins ​​’The Story of Film به سمت Blu-ray است

دهمین سالگرد خود را جشن می گیرند و برای اولین بار با کیفیت بالا منتشر می شوند ، داستان فیلم: ادیسه، توسط فیلمساز برنده جایزه نوشته و کارگردانی شده است پسر عموها را علامت گذاری کنید، یک مستند برجسته در مورد فیلم های بین المللی است که در طول تاریخ نوآوری سینمایی روایت شده است ، که بر آموزش فیلم در سراسر جهان تأثیر گذاشته است.

پنج سال در ساخت ، داستان فیلم: ادیسه شش قاره و 12 دهه را تحت پوشش قرار می دهد ، و نشان می دهد که سازندگان فیلم چه از وقایع تاریخی زمان خود و چه از یکدیگر تأثیر می پذیرند. این یک تور جهانی با هدایت از بهترین فیلم های ساخته شده تا کنون را فراهم می کند. یک داستان حماسی که از نیکلودئون ها شروع می شود و به عنوان یک صنعت دیجیتال جهانی میلیارد دلاری به پایان می رسد.

فیلم پیشنهادی  در تریلر جدید Cyberpunk 2077 کیانو ریوز در نقش جانی سیلور هند حضور دارد

پسر عموی پسر به عنوان “نامه ای عاشقانه” به فیلم ها توصیف می شود ، از سایت های مهم تاریخ سینما بازدید می کند. از هالیوود تا بمبئی ؛ از هیچکاک لندن به روستایی که در آن پدر پانچالی مصاحبه با فیلمسازان افسانه ای و بازیگران شامل استنلی دونن ، کیوکو کاگاوا ، گاس ون سانت ، لارس فون تریر ، کلر دنیس ، برناردو برتولوچی ، رابرت تاون ، جین کمپیون و کلودیا کاردیناله.

از شما برای پشتیبانی از Live for Films (LFF) هنگام سفارش با استفاده از لینک زیر متشکریم. همانطور که LFF آمازون از طریق خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کند. اگر از adblocker استفاده می کنید لینک را مشاهده نمی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *