دسته‌ها
دانلود فیلم

Marvel Studios ’Assembled به پشت صحنه نمایش ها و فیلم های MCU خواهد رفت

اکنون که دنیای سینمایی مارول را مشاهده کردید – چه در صفحه بزرگ و چه در صفحه کوچک – ببینید که چگونه همه چیز در ابتدا با هم ترکیب شد Marvel Studios ’Assembled. مجموعه ویژه مستند جدید و ویژه در پشت صحنه نمایش ها و فیلم های MCU به دنبال فیلمسازان ، بازیگران و عوامل فیلم و قهرمانان مارول در هر قدم پیش می رود.

ASSEMBLED بینندگان را از طریق تولیداتی مانند وانداویژن ، شاهین و سرباز زمستانی، و لوکی از طریق فیلم اختصاصی روی صحنه. به فیلمسازان و ستاره هایی مانند این فیلم بپیوندید اسکارلت جوهانسون و جرمی رنر همانطور که آنها جزئیات پیدایش عنکبوت فیلم ، و هاوکی سلسله.

کمی بعد از اکران های تئاتر و تکمیل سریال ها ، وارد سرویس پخش جریانی می شوید ، ASSEMBLED یک بررسی همه جانبه و عمیق از مرحله بعدی جهان سینمایی مارول است و به زودی از طریق دیزنی +

فیلم پیشنهادی  M. Night Shyamalan فیلمبرداری Old را آغاز کرده است

قسمت اول سریال ASSEMBLED بر مورد تحسین منتقدان متمرکز خواهد شد WandaVision. پیوستن الیزابت اولسن ، پل بتانی و تیم خلاق WandaVision به عنوان اپیزود پرده این سریال بسیار پیشگام را عقب می کشد. با الهام از شبکه های کلاسیک کلاسیک ، بیاموزید که چگونه مفهوم شگفت آور تولید شکل گرفت. شاهد باشید که چگونه گروه تلاش زیادی کردند تا از روشهای مختلف فیلمسازی که در سالهای اولیه تلویزیون استفاده می شد ، تقلید کنند. چالش های منحصر به فرد و جوایز نهایی اجرای یک قسمت کامل را در مقابل تماشاگران زنده استودیو کشف کنید. وقت را با تازه واردان هیجان انگیز MCU بگذرانید ، مانند تیونا پاریس و کاترین هان، همراه با بازگشت موارد دلخواه مانند کت دنیز و پارک راندال.

Assembled: ساخت WandaVision ، premiering در تاریخ 12 مارس ، نگاهی همه جانبه به اولین و بدون شک غیرمعمول ترین سریال های استودیوی مارول است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *