دسته‌ها
دانلود فیلم

Moonbase 8 – Showtime نمایش جدید کمدی را با بازی فرد آرمیزن ، تیم هایدکر و جان سی ریلی بازی می کند

SHOWTIME انتخاب کرده است تا Moonbase 8، یک سریال جدید نیم ساعته کمدی از A24 قرار است در پاییز امسال اولین کار خود را انجام دهید. بازیگران فرد آرمیزن (پورتلندیا) ، تیم هایدکر (نمایش عالی و تیم عالی اریک ، کار عالی!) و جان سی ریلی (Walk Hard: The Dewey Cox Story) ، این سریال شش قسمت یک کمدی در محل کار است که سه فضانورد زیرمجموعه زندگی می کنند که در شبیه ساز پایگاه ماه ناسا زندگی می کنند و امیدهای زیادی برای انتخاب شدن برای سفر به ماه دارند. ایجاد ، نوشتاری و اجرایی تولید شده توسط نامزد آرمیزن ، هایدکر ، ریلی و امی جاناتان کریسل (سبد) ، که به عنوان کارگردان سریال نیز فعالیت می کند ، MOONBASE 8 توسط A24 و Abso Lutely Productions تولید می شود. این اعلامیه امروز توسط Jana Winograde ، رئیس سرگرمی ، Showtime Networks Inc.

فیلم پیشنهادی  ODEON تاریخ بازگشایی سینماهای انگلستان را اعلام کرد

“در سالی که همه ما مجبور شده ایم با زندگی در محله های نزدیک کنار بیاییم ، خوشحالیم که این خواب غافلگیر شده را در اسارت با رویاهای فرار به چیزی بزرگتر به زمین رسانده ایم.” گفت Winograde. “در حالی که این نمایش قبل از همه گیری تولید شده است ، موضوع آن به موقع است – و به لطف فرد ، تیم ، جان و جاناتان ، طنز آن بی انتهاست.”

علاوه بر آرمیزن ، هایدکر ، ریلی و کریسل ، MOONBASE 8 همچنین توسط دیو Kneebone ، اریک وارهایم و Ravi Nandan و Inman Young ساخته A24 است.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *