دسته‌ها
دانلود فیلم

Godzilla vs. Kong تریلری دریافت می کند

از جانب تصاویر برادران وارنر و تصاویر افسانه ای در این ماجراجویی حماسی به چهره ای منتظر می رسد که بین دو نماد قرار گرفته است گودزیلا در برابر کنگ، کارگردانی شده توسط آدام وینگارد.

در این فیلم الکساندر اسکارسگارد (“دروغ های کوچک بزرگ” ، “دختر کوچک درامر”) ، میلی بابی براون (“چیزهای عجیب”) ، ربکا هال (“کریستین” ، “پروفسور مارستون و زنان عجیب”) ، برایان تیری هنری بازی می کنند. (“جوکر” ، “مرد عنکبوتی: به سوی آویز عنکبوتی”) ، اجتناب از اوگوری (“هوای با شما”) ، ایزا گونزالس (“ارائه سریع و خشن: هابز و شاو”) ، جولیان دنیسون (“ددپول 2”) ) ، با کایل چندلر (“گودزیلا: پادشاه هیولاها”) و دمیان بیچیر (“راهبه” ، “هشت نفرت انگیز”).

وینگارد (“مهمان” ، “تو بعدی هستی”) به کارگردانی فیلمنامه اریک پیرسون (“ثور: راگناروک”) و ماکس بورنشتاین (“گودزیلا: پادشاه هیولاها” ، “کنگ: جزیره جمجمه”) ، داستان توسط تری روسیو (“دزدان دریایی کارائیب: مردگان هیچ قصه ای نمی گویند”) و مایکل داگرتی و زک شیلدز (“گودزیلا: پادشاه هیولا”) ، براساس شخصیت “گودزیلا” متعلق به TOHO CO. ، LTD . این فیلم توسط مری والد ، الکس گارسیا ، اریک مک لئود ، جون جاشنی ، توماس تول و برایان راجرز و جی اشنفلتر ، هربرت دبلیو گینز ، دن لین ، روی لی ، یوشیمیتسو بانو و کنجی اوکوهیرا تهیه کنندگی تهیه شده است

تیم خلاق پشت صحنه این کارگردان شامل مدیر عکاسی بن سرسین (“مومیایی” ، “جنگ جهانی Z”) ، اوون پاترسون (“جومانجی: به جنگل خوش آمدید” ، “گودزیلا”) و توماس اس. هموک (“بلر جادوگر”) ، سردبیر جاش شفر (“گودزیلا: پادشاه هیولاها”) ، آن فولی طراح لباس (“آسمان خراش”) و جان “دی جی” دژاردین ناظر جلوه های بصری (“لیگ عدالت زک اسنایدر”).

تصاویر برادران وارنر و تصاویر افسانه ای یک تولید تصاویر افسانه ای ، یک فیلم از آدام وینگارد ، “گودزیلا در برابر کونگ” ارائه می دهند.

دسته‌ها
دانلود فیلم

بانو و دیل – تریلر مستند مربوط به خودروی سه چرخ کم مصرف را تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=FOZWutV0jwU

کارگردانی شده توسط نیک کامیلری و زاکاری دراکر، این سریال در 31 ژانویه 2021 به HBO و HBO Max می رسد.


دسته‌ها
دانلود فیلم

فیلم جدید Wrong Turn یک تریلر و تاریخ اکران در انگلستان دریافت می کند

مایک پی. نلسون (The Domestics) فیلم جدید را از روی فیلمنامه ای نوشته شده توسط آلن بی مک الروی، که فیلم اصلی را نوشت که خانواده ای از آدم خوارهای تغییر شکل یافته را مشاهده می کرد که مردم را در ویرجینیا غربی شکار می کردند و می کشتند.

ستاره های فیلم جدید متیو مودین ، ​​دامیان مافی ، بیل سیج ، اما دومونت ، والری جین پارکر ، چانی مورو ، و دیوید هاچینسون.

Signature Entertainment در تاریخ 26 فوریه ، نمایش خانگی Wrong Turn (2021) را در سیستم عامل های دیجیتال ارائه می دهد.

دسته‌ها
دانلود فیلم

Cool Art: Captain America – Avengers: Endgame توسط Phantom City Creative

این زرق و برق دار را بررسی کنید انتقام جویان: پایان بازی – کاپیتان آمریکا پوستر توسط Phantom City Creative. Cap امسال 80 ساله می شود بنابراین موندو پوستر را برای جشن گرفتن منتشر کرده است.

جاستین اریکسون از Phantom City Creative این را برای گفتن در مورد پوستر داشت.

انتظار می رود در آوریل 2021 ارسال شود.


دسته‌ها
دانلود فیلم

مرور: بگذارید او برود – “عالی ظریف و ظریف”

تمام فیلم هایی که من در اواخر سال 2020 از دست دادم ناگهان در حال نمایش هستند. تقریباً مانند این است که کسی از من فریاد می کشد و به خلأ فریاد می زند و شروع دوره 2021 را برای من اصلاح کرده است.

Synchronic – بررسی کنید. زن جوان امیدوار کننده – بررسی کنید. حالا ما داریم بگذار برود.

اشتباه نکنید ، هر سه اینها در بالای بهترین فیلم های من در سال 2020 قرار داشته اند. همانطور که هست ، آنها باید به درستی در بالای لیست 2021 قرار بگیرند.

بدون خراب کردن چیزی ، ما در حال صحبت در مورد مراقبه از دست دادن هستیم. داستان یک مرد (کوین کاستنر) به دنبال همسرش (دایان لین) – که به راستی رئیس واقعی است – زیرا او او را دوست دارد. خواه یک اسب باشد یا یک خاطره. این در مورد یادگیری این است که قبل از پناه بردن به احساس بد ، بگذارید همه چیز برود ، که می تواند افراد خوب را بد کند.

یک افتتاح کاملاً تکان دهنده از مناظر باورنکردنی منحرف نمی شود.

ما در آمریکای میانه ، هکتار فضا ، دامداری ها ، مردان سرسخت ، پیراهن چهارخانه و مهمتر از همه برای من هستیم ، کوین کاستنر.

دسته‌ها
دانلود فیلم

پل ترول – فیلم هواداران تری پراتشت با حضور کوهن بربر را تماشا کنید

من پیش پرده را برای ارسال کردم پل ترول در سال 2018 ، اما اکنون تری پراتشت فیلم فن توسط Snowgum Films منتشر شده است.

پل ترول نامه ای عاشقانه به تری پراتشت و دنیای جهان. این وجود دارد زیرا بسیاری از مردم فکر می کردند که باید.

https://www.youtube.com/watch؟v=V7v_TdLviUE

دسته‌ها
دانلود فیلم

تریلر قسمت های جدید The Walking Dead Season 10 را مشاهده کنید

AMC تریلر بازگشت The Walking Dead را منتشر کرده است. فصل 10 تمدید شده شش قسمت جدید یکشنبه ، 28 فوریه ساعت 21:00 به نمایش در می آید. ET / PT همچنین همه این شش قسمت هر اوایل پنجشنبه قبل از پخش مستقیم خطی قسمت ها در روزهای یکشنبه ، از 25 فوریه ، در اوایل AMC + ، بسته پخش جریانی برتر به نمایش در می آیند.

https://www.youtube.com/watch؟v=1PFlKpT3a نه

ستارگان جدید مهمان ویژه در این قسمت ها شامل رابرت پاتریک (نابودگر 2: روز داوری ، پری میسون ، عقرب) به عنوان “میس” و هیلاری برتون مورگان (یک تپه درختی ، یقه سفید ، جمعه شب با مورگان ها) در نقش “لوسیل” ، همراه با بازیگر جدید اوکیا ایم-آکواری (گرینلند ، کبرا کای) به عنوان “الیاس” ، در میان دیگران.

بر اساس مجموعه کتاب های مصور که توسط رابرت کرکمن نوشته شده و توسط کمیک های تصویری منتشر شده است ، The Walking Dead توسط استودیوی AMC تهیه شده و مدیر اجرایی محتوای آن اسکات ام گیمپل ، آنجلا کانگ ، کرکمن ، گیل آن هورد ، دیو آلپرت ، گرگ تهیه کننده آن هستند. نیکوترو ، جوزف اینکاپرا و دنیس هوت.

دسته‌ها
دانلود فیلم

Truth To Power – تریلر مستند مربوط به System Of A Down’s Ser Tankian را مشاهده کنید

میلیون ها نفر برای شنیدن صدای استادیوم های سراسر جهان را پر می کنند سرج تانکیان، خواننده اصلی برنده گرمی System Of A Down. با مصاحبه های اختصاصی ، ماجراجویی ها و فیلم های اصلی که شخصاً توسط Serj فیلمبرداری شده است ، TRUTH TO POWER به مخاطبان اجازه می دهد تا در پشت صحنه به یک ستاره راک بین المللی دسترسی پیدا کنند که ایمانش به موسیقی نه تنها انقلابی در هوی متال ، بلکه همچنین در رویدادهای جهانی ایجاد کرد. در طول زندگی خود ، نوازنده عدالت اجتماعی را دنبال می کند ، قدرت آهنگ ها و مشاهیر خود را برای تغییرات واقعی سیاسی مهار می کند. صدای سرج به همان اندازه احتمال دارد طمع شرکتهای آمریکایی را به عنوان لشکر کشی رژیم فاسد وطنش به خود جلب کند. کمپین چند دهه ای وی برای رسمیت شناختن نسل کشی ارامنه توسط ایالات متحده سرانجام سال گذشته در کنگره تصویب شد. دولتها از او متنفرند. مردم او را دوست دارند.

https://www.youtube.com/watch؟v=8yI6v9n0eqo

TRUTH TO POWER تنظیم شده بر روی پیشرانه های موسیقی متن اصلی ساخته شده توسط سرج ، اثر انفرادی تحسین شده منتقد وی ، و همچنین موسیقی نمادین System Of A Down ، همچنین یک پرتره هنرمند با نگاهی آشکار به نوازنده هنگام نوشتن موسیقی است – از آغاز تا ضبط – و جاه طلبی های خارج از گروه را دنبال می کند. این شامل خاطرات تهیه کننده افسانه ای است ریک روبین در مورد سالهای ابتدایی System Of A Down و موفقیت بعید آن ، بینش صریح هم گروهان در مورد تکه تکه ها و نقاط مهم برای گروه ، و داستانهایی از خشم علیه ماشین تام مورلو در مورد پیوند او با سرج به عنوان مدافعان عدالت اجتماعی و “محور عدالت” آنها غیرانتفاعی.

این فیلم موسیقی جدیدی از EP “الاستیسیته” Serj Tankian است که به زودی در Alchemy Recordings پخش می شود.

این مستند به کارگردانی گارین هونیسیان در 19 فوریه 2021 به سینماهای مجازی در سراسر جهان می رود.

دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی Blu-ray: The Nightingale – “کاملاً کنار هم قرار بگیرید”

کارگردانی شده توسط جنیفر کنت

بازیگر آیسلینگ فرانسیوزی ، سام کلافلین ، و بایکالی گانامبار

کارگردان اوسی جنیفر کنت شروع کردن – آغاز – اولین، بابادوک، من و بسیاری از مخاطبان دیگر را در سراسر جهان منفجر کرد. این فقط یک وحشت جذاب و گیرا به ما نمی داد ، بلکه دارای چنین پیچیدگی عاطفی خارق العاده ای بود که با برخی تصاویر زیبا ساخته شده مطابقت داشت. باورش سخت بود که این کار یک کارگردان اولیه است. بلبل، دومین فیلم سینمایی کنت ، من را کاملاً خوشحال کرده است که از اعتماد به نفس و اطمینان او در آوردن دید خود به صفحه نمایش و گرفتن بهترین نتیجه از بازیگرانش کاملاً متعجب شده است. با تقدیر و تشکر فراوان از جشنواره بین المللی جشنواره فیلم ، اکنون در حال دریافت نسخه ویژه Blu-Ray بسیار شایسته ای است که توسط افراد خوب در Second Sight منتشر شده است ، که بهانه خوبی برای بازبینی مجدد این فیلم قدرتمند و جذاب است.

دهه 1820 در سرزمین ون دیمن – که بعداً تاسمانی نامیده می شود – در دورانی که Land Down Under هنوز توسط امپراتوری بریتانیا به عنوان مستعمره ای ساخته می شد که با استفاده از محکومین صادر شده ساخته شده است ، بسیاری از آنها مرتکب آنچه که ما کوچک می دانیم می شدند تخلفات (به عنوان مثال سرقت نان برای زنده ماندن) ، و خود را به حمل و نقل به آن طرف جهان ، به سرزمینی کاملاً بیگانه برای آنها محکوم کردند. این روشی ارزان و استثماری برای مقامات انگلیسی بود که می توانند این قاره جدید وسیع جنوبی را حل و فصل کنند (خوب ، جدید برای اروپایی ها که طبق معمول در تاریخ ، این واقعیت را که دیگران از هزاران سال پیش در آنجا زندگی می کردند نادیده گرفتند ، ذهنیت استعماری دوران).

کلر کارول (آیسلینگ فرانسیوزی) یک محکوم ایرلندی است ، در یک شهرک از راه دور تحت نظارت ستوان هاوکینز (سام کلافلین) او مدت زمان محکومیت خود را به خوبی پشت سر گذاشته است ، اما هاوکینز به سادگی مقالات آزادی خود را امضا نمی کند. کلافلین با ارائه هاوکینز خود ، مردی خردسال که از این مرد بزرگ ناامید است ، شگفت انگیز عمل می کند (او به وضوح از شانس به تصویر کشیدن چنین شخصیت ناخوشایندی لذت می برد). او در اینجا مسئول است ، اما فقط یک گروه ناهموار از سربازان بسیار متاسف و چند محکوم ، که از هر فرصتی برای نشان دادن قدرت خود بر آنها استفاده می کند ، اما با دردناک از درجه بالاتر خود توسط یک مقام بازدید کننده آگاه است ، و افراد دیگری نیز در بالا وجود دارد او که مانند او بر افراد زیر خود قدرت دارد و چگونه از این کار متنفر است.

دسته‌ها
دانلود فیلم

کوتاه ترسناک علمی تخیلی کوتاه: از رده خارج شده است

این کار بسیار خوبی است از جاش تانر و نسبتاً ترسناک است.

از کار افتاده | فیلم کوتاه ترسناک علمی تخیلی از تصاویر ادراک در ویمئو.

کلید واژه