دسته‌ها
دانلود فیلم

MUBI در حال راه اندازی پادکست جدید با یک مصاحبه اختصاصی از پل ورهوون برای راه اندازی مجموعه ها است

MUBI اعلام کرده است که اولین پادکست اصلی خود ، MUBI Podcast ، که به میزبانی خبرنگار هنر و سفر برگزار می شود ، اعلام شده است ریکو گاگلیانو (وال استریت ژورنال ، بارگیری مهمانی شام). پادکست به سبک مستند در همه سیستم عامل های مهم پادکست و در انتشارات آنلاین MUBI’s Notebook در دسترس خواهد بود. اپیزودهای جدید از 3 ژوئن به صورت هفتگی منتشر می شوند و در فصل اول مجموعاً 6 قسمت دارند.

فصل یک ، با عنوان “گمشده در ترجمه”، بر فیلم هایی تمرکز خواهد کرد که از اهمیت زیادی در کشور خود برخوردارند ، اما توسط مخاطبان و منتقدان بین المللی کمتر شناخته شده اند. MUBI Podcast با هر قسمت با کاوش در یک فیلم و کشور متفاوت ، تقریباً هر قاره را پوشش می دهد و دریچه ای برای فرهنگ سینما در سراسر جهان فراهم می کند. داستان های منحصر به فرد پشت فیلم ها با کلیپ های فیلم ، موسیقی و مصاحبه های اصلی با فیلمسازان ، منتقدان ، دانشگاهیان و مورخان زنده می شوند. تریلر فصل یک را اینجا بشنوید.

دانیل کسمان، معاون محتوا ، MUBI اظهار نظر کرد ، “پس از سالها نمایش سینمای عالی در MUBI و پوشش فرهنگ فیلم از طریق مجله دیجیتال خود ، Notebook ، از اینکه ما در فضای صوتی گسترش یافته ایم و دنیای سینما را به روش های جدید کاوش می کنیم ، بسیار خوشحالم. ریکو یک میزبان فوق العاده است و ایده پردازی چنین موضوعی سرگرم کننده و تابلوی شگفت آور مهمانان بسیار عالی بوده است. من می دانم که مخاطبان ما خوشحال خواهند شد. “

میزبان ریکو گاگلیانو گفت ، “برای تمام حرفه من به عنوان یک روزنامه نگار صوتی ، مجذوب هنر و مسافرت شده ام. گردآوری آنها با MUBI و یادگیری فرهنگهای جهانی از دریچه سینما ، اساساً یک رویا است که محقق می شود. ”

قسمت آزمایشی بررسی خواهد شد Paul Verhoeven’s ویژگی دوم غذای ترکی (1973) در حالی که یکی از فیلم های کمتر شناخته شده Verhoeven برای مخاطبان بین المللی است ، همچنان پرمخاطب ترین فیلم داخلی در تاریخ هلند است و توسط جشنواره فیلم هلند به عنوان بزرگترین فیلم هلندی قرن بیستم لقب گرفت. این اپیزود اهمیت بی نظیر فیلم در جریان ضد فرهنگ در دهه 1970 هلند را پوشش می دهد و شامل مصاحبه های اختصاصی با پل ورهوون ، مونیک ون دو ون، و جان دو بونت ، در میان دیگران.

فیلم پیشنهادی  Wonder Woman 1984 یک تریلر جدید به دست می آورد

قسمت های آینده داستان های فیلم از سراسر جهان را شامل می شود ، از جمله طولانی ترین فیلم تاریخ سینمای هند ، یک فیلم مکزیکی که به بزرگترین فیلم در اتحاد جماهیر شوروی تبدیل شد و یک ویژگی کوچک بودجه بر روی ویدئو که جرقه مدرن است صنعت فیلم سازی نیجریه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *