دسته‌ها
دانلود فیلم

My Love Psychedelic Story – مستند جدید تیموتی لیری پیش پرده ای دریافت می کند

زمان نمایش تریلر و پوستر را از داستان عاشقانه روانگردان من، جدیدترین مستند از فیلمساز برنده جایزه اسکار (R) ارول موریس (افسنطین ، مه جنگ). این فیلم ، که انتخاب شب پایانی در AFI Fest در اوایل این ماه بود و ماه آینده در DOC NYC به نمایش درمی آید ، یک سفر روان گردان است که با یک توطئه احتمالی CIA عبور می کند و در یک داستان عاشقانه جذاب که توسط مرحوم تعریف شده است ، پیچیده است. جوانا هارکورت اسمیت در مورد وقت او با تیموتی لیری. در داستان عشق روانشناختی من ، موریس و هارکورت اسمیت این دوره آشفته زندگی او را دوباره بررسی می کنند و جنبه تاریک حماسه لیری را بررسی می کنند: دوره تبعید ، زندان مجدد و همکاری بعدی با مقامات. اولین نمایش این فیلم یکشنبه ، 29 نوامبر ساعت 21 است. ET / PT در SHOWTIME.

https://www.youtube.com/watch؟v=WJAsSX_V86I

MY PSYCHEDELIC LOVE STORY از لنزهای روح آزاد آزاده متولد سوئیس ، پاریس ، هاركورت اسمیت گفت ، پیچ و خم هایی را كه منجر به لیری ، كاهن اعظم LSD شد ، بررسی می كند تا میلیون ها میلیون دلار را كه می خواست “روشن كند” بفروشد. در سال 1974 به یک مخدر تبدیل شود. در قلب داستان زنی است که لیری او را “عشق کامل” خود توصیف کرد. آیا او یک پیاده دولت بود ، یک ماتا هاری یا به سادگی زنی زیبا ، جوان و باهوش در سفر یک عمر؟ از طریق یک سری مصاحبه های صریح ، موریس و هارکورت-اسمیت این دوره آشفته را مورد بررسی مجدد قرار دادند ، و در نتیجه یک عکس مجزا از منظر فرهنگی اوایل دهه 1970 – و تأثیر عمیق آن بر مسیر زندگی یک زن ایجاد شد.

فیلم پیشنهادی  Focus Features Edgar Wright’s The Sparks Brothers را خریداری می کند

MY PSYCHEDELIC LOVE STORY برای SHOWTIME توسط Fourth Floor Productions و Moxie Pictures تولید شده است. موریس علاوه بر کارگردانی ، به همراه رابرت فرناندز و استیون هاتاوی به عنوان تهیه کننده نیز فعالیت می کند.

از شما برای پشتیبانی از Live for Films (LFF) هنگام سفارش با استفاده از لینک زیر متشکریم. به عنوان LFF Amazon Associate از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کند. اگر از adblocker استفاده می کنید لینک را مشاهده نمی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *