دسته‌ها
دانلود فیلم

NECA تعدادی شخصیت جدید اکشن هیولای جهانی را برای ما آورده است

مستقر در ایالات متحده انجمن ملی مجموعه های سرگرمی (NECA) برنامه های خود را برای خط کامل خود اعلام کرده است هیولاهای جهانی شخصیت های اکشن همکاری نزدیک با Universal Brand Development ، LUGOSI LLC و Chaney Entertainment ، این ارقام نمادین ترین چهره های دنیای وحشت را در قالب طولانی مدت Ultimate NECA ثبت می کنند.

اولین رقم (با رسیدن ژوئیه) رقم خواهد بود Frankenstein’s Monster از جانب فرانکشتاین (1931) ، که امسال نودمین سالگرد خود را جشن می گیرد. مجسمه را می گیرد بوریس کارلوف تصویری تلخ از هیولای سو mis تفاهم در سیاه و سفید معتبر. نسخه رنگی شکل دنبال خواهد شد.

ارقام بعدی تعیین شده برای سال 2021 شامل خواهد شد لون چانی جونیور به عنوان مرد گرگینه از جانب مرد گرگ نما (1941) ، بوریس کارلوف به عنوان شکل عنوان در مومیایی (1932) ، و بلا لوگوسی به عنوان تعداد افسانه ای در دراکولا (1931)

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی Blu-ray: The Nightingale - "کاملاً کنار هم قرار بگیرید"

“ما افتخار می کنیم که با NECA همکاری می کنیم تا Bela Lugosi را به عنوان شخصیت برتر دراکولا معرفی کنیم.” گفت: لین لوگوسی اسپارکس ، مدیر عامل شرکت LUGOSI LLC. “توجه NECA به جزئیات شگفت انگیز است و ما خوشحالیم که با این رقم نودمین سالگرد نمایش نمادین صفحه نمایش Bela Lugosi را به عنوان دراکولا جشن می گیریم.”

قالب NECA’s Ultimate به دلیل به تصویر کشیدن کامل شخصیتی با مجموعه ای گسترده از سرها ، دستها و لوازم جانبی مورد علاقه ، در بین مجموعه دارها مورد پسند است تا بسیاری از لحظات برجسته فیلم دوباره ساخته شوند. بسته بندی پانل 5 همچنین به جمع کننده ها این امکان را می دهد تا بدون آسیب رساندن به بسته بندی ، آن را برداشته و تعویض کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *