دسته‌ها
دانلود فیلم

Netflix با BOOM توافق نامه اول را برای سریال های اکشن و زنده و انیمیشن امضا کرده است! استودیو

نتفلیکس برای اولین بار برای سریال های اکشن و زنده با BOOM توافقنامه ای را ایجاد کرده است! استودیو ، ناشر پشت پرده پرفروش جوایز آیزنر و برنده جایزه و طرفداران محبوب کتاب های طنز ، از جمله Lumberjanes ، چیزی در حال کشتن کودکان است ، یک بار و آینده ، و موش نگهبان.

رونق! مدیر عامل و موسس استودیو راس ریچی و رئیس جمهور توسعه استفان کریستی آیا همه برنامه های نمایشی که از طریق میثاق ایجاد می شود ، اجرایی خواهد بود.

این نشانه همکاری جدید بین دو شرکت است ، گرچه Netflix و BOOM! همیشه از نزدیک مشارکت داشته اند ، از جمله مشارکت در فیلم سینمایی آینده ناشناخته کارگردانی شده توسط دیوید اف. ساندبرگ، بر اساس رمان گرافیکی توسط کالن بون و جک تی. کول. رونق! همچنین در سال 2019 یک سری از رمان های گرافیکی را آغاز کرد The Crystal Dark: Jim مقاومت جیم هنسون.

“رونق! شخصیت ها ذاتاً خاص هستند ، آنها رنگارنگ ، متنوع و متنوعی هستند و داستانهای آنها این قدرت را دارند که چیزی را در همه ما مشتعل کنند. ” گفت برایان رایت، معاون رئیس جمهور ، سریال اصلی در نتفلیکس. “ما نمی توانیم صبر کنیم تا این داستان ها را از صفحه به صفحه نمایش برای طرفداران هر گوشه دنیا منتقل کنیم.”

“ما سالانه 20+ سریال اصلی جدید تولید می کنیم و از همکاری با شرکتی که به اندازه ما پربار است ، استقبال می کنیم.” مدیر عامل و موسس شرکت راس ریچی گفت الگوی منحصر به فرد همکاری “BOOM! برای کنترل حقوق رسانه ها در کتابخانه ما ، از ایجادکنندگان با قرار دادن آنها برای بسته بندی با کارگردانان بالا ، فیلمنامه نویسان و تهیه کنندگان سود می برد. ما از ادامه کار سابقه ترجمه کتابخانه برتر پرفروش با بهترین استعداد تلویزیونی در کسب و کار ، اما اکنون با رهبر مسلم عصر جریان جدید ، ابراز خرسندی می کنیم. ”

فیلم پیشنهادی  Marvel’s M.O.D.O.K. - کلیپی از نمایش انیمیشن جدید را تماشا کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *