دسته‌ها
دانلود فیلم

Netflix سفارش انیمیشن جدید Godzilla را داده است

نت فلیکس یک سری انیمیشن کاملاً جدید را اعلام کرده است Godzilla Singular Point با یک بازیگر کاملاً جدید و داستان اصلی که قرار است در سال 2021 در Netflix به نمایش جهانی برسد.

به دنبال موفقیت گودزیلا فیلم های انیمیشن ، Godzilla: Planet of the Monsters، Godzilla: City on the Edge of Battle، و گودزیلا: سیاره خوار یک مجموعه انیمیشن کاملاً جدید از کارگردان است آتسوشی تاکاهاشی (Doraemon the Movie 2017: Great Adventure in the Antarctic Kachi Kochi).

استخوان های استودیوی انیمه (My Hero Academia) با همکاری استودیوی Orange ، (Beastars ، Land of the Lustrous) مجموعه ای را با ترکیب سبک های انیمیشن دستی و CG تولید می کند.

فیلم پیشنهادی  موفی - پیش پرده فیلم جدید الیور هرمانوس را تماشا کنید

علاوه بر کارگردان Takahashi ، این تیم خلاق نیز شامل می شود کان سوادا، آهنگساز بی شمار فیلم و سریال Doraemon مانند Yowamushi Pedal ، رمان نویس علمی-تخیلی ژاپنی توه لذت ببر اولین تلویزیون خود را به عنوان تدوینگر و نویسنده سریال ، کازوئه کاتو خالق Blue Exorcist و کمیک موفق حاضر در سریال Jump Square به عنوان طراح شخصیت و انیماتور خدمت می کنند ایجی یاماموری از فیلم های استودیو گیبلی از جمله Princess Mononoke ، Spirited Away و Wind Rises طراحی کایجو انجام می شود.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *