دسته‌ها
دانلود فیلم

Netflix مشغول کار روی Hellbound است ، یک سریال جدید کره ای از Train تا Yeon Sang-ho بوسان

نتفلیکس اعلام کرده است که سری جدید کره ای را تولید می کند جهنم محدود (عنوان کار) ، که توسط آن کارگردانی خواهد شد یئون سانگ هو چه کسی بیشتر شناخته شده است قطار به بوسان.

این داستان در ابتدا به صورت یک وب سایت منتشر شد ، با عنوان جهنم یا ؟؟ به زبان کره ای ، مورد توجه و تحسین زیادی قرار گرفته است. به عنوان یک سریال اصلی Netflix ، Hellbound از طریق همکاری مشترک کارگردان Yeon Sang-ho و تصویرگر شکل جدیدی را به خود می گیرد. چوی گیو سوک، نویسنده Songgot ، وب سایتی که در سال 2015 به عنوان یک درام تلویزیونی اقتباس شد.

یئون و چوی با همدیگر تبدیل به پیشروی جهنم (یا ؟؟) از یک وب سایت به یک سری اصلی Netflix می شوند. این دوتایی در فیلمنامه به نیروهای پیوست ، در حالی که یئون نیز این سریال را کارگردانی می کند تا Hellbound را بر روی مضامین و دیدگاه های معرفی شده در وب وب گسترش دهد. انتظار می رود چوی بینش خود را در مورد مسائل اجتماعی راهی که در سونگگوت انجام داده است به نمایش بگذارد. علاوه بر فیلم تحسین شده جهانی اش “قطار تا بوسان” در سال 2016 ، یئون سانگ هو کارگردانی سریال شبه جزیره را نیز کارگردانی کرده است که در ماه های آینده در سینماهای کره اکران می شود. یئون همچنین به عنوان فیلمنامه نویس سریال The Cursed ، یک سریال تلویزیونی تلویزیونی اخیر کره ای که توسط استودیوی Lezhin ساخته شده بود ، کار می کرد.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی: پرندگان طعمه و رهایی خارق العاده از هارلی کوین

Hellbound ، تولید شده توسط استودیوی Lezhin ، فقط در Netflix در دسترس خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *