دسته‌ها
دانلود فیلم

Netflix می خواهد در بازی گسترش یابد

اگر بگوییم که این نوشته برای حرکت واضح و قاطع Netflix در قلب صنعت بازی روی دیوار بوده است (یا حداقل فرض می کنیم این همان چیزی است که آنها امیدوارند) ، از بسیاری جهات ، چیزی نادرست خواهد بود. .

اکنون حدود 18 ماه است که بسیاری از نویسندگان ، منتقدان و کاربران در مورد علاقه روزافزون غول جریان به صنعت بازی اظهار نظر کرده اند. در حالی که ، به عنوان مثال ، سری اصلی آنها سالهاست که به کف ، راست و مرکز کف اتاق برش می خورد ، عناوین اصلی مانند Witcher رونق یافته اند – و حتی برای سری های بعدی و اسپین آف تایید شده اند ، حتی قبل از موفقیت در سری اولیه تأیید شد.

این البته فقط یک نمونه است ، اما هرکسی که در ماه های اخیر در سیستم عامل بوده باشد بدون شک متوجه تمرکز فزاینده در این عرصه شده است. در اکتبر سال 2020 ، غول پخش جریانی اعلام کرد که آنها یک سری اصلی را به شدت مبتنی بر حق امتیاز کاملاً تأثیرگذار Assassin’s Creed از استودیوی توسعه Ubisoft منتشر خواهند کرد. علاوه بر این ، سرمایه گذاری آنها به وضوح زیاد است – همین هفته گذشته ، نتفلیکس اعلام کرد که Assassin’s Creed از نویسنده فیلمنامه پرفروش جب استوارت (از شهرت Diehard و The Fugitive) برای نوشتن فیلمنامه لذت خواهد برد.

فیلم پیشنهادی  دختری برای نجات پدرش در تریلر Princess of the Row در هیچ کاری متوقف نخواهد شد

بنابراین ، در حالی که سایر پلتفرم ها عناصر ابرقهرمانی خود را محکم نگه می دارند ، به عنوان مثال ، Netflix درگیر آنچه که می توان گفت یکی از پردرآمدترین و شکوفا ترین صنایع دهه 2020 است: صنعت بازی نسل بعدی است.

با این حال ، با انتشار اخباری مبنی بر اینکه غول پخش جریانی آماده است بازی ها را در سرویس اشتراک خود قرار دهد ، علاقه آنها به این بخش با نفوذ در بخش سرگرمی همچنان بیشتر می شود. ادامه مطلب را در زیر بخوانید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *