دسته‌ها
دانلود فیلم

Netflix نمایشگاه های انیمیشن Skull Island و Tomb Raider جدید را برای ما به ارمغان می آورد

نت فلیکس و تلویزیون افسانه ای دو سری انیمه جدید را اعلام کرده اند ، سری اول بر اساس جزیره جمجمه افسانه ای و دومی در Square Enix’s Tomb Raider حق رای دادن جهانی Netflix و Legendary Television هم اکنون در حال تولید سریال انیمیشن Pacific Rim: The Black هستند.

تهیه کنندگان اجرایی: برایان دافیلد (زیر آب ، نگهدار کودک) که تهیه کنندگی و تهیه کنندگی اجرایی را بر عهده خواهد داشت و جیکوب رابینسون تحت شرکت خود Tractor Pants.

Animation Studio: Powerhouse Animation (Castlevania، Blood of Zeus)

بزرگتر از هر هیولا ، Legendary’s Monsterverse یک جهان داستانی گسترده از تجربیات چند لایه با محوریت نبرد بشریت برای زنده ماندن در جهانی است که در محاصره یک واقعیت فاجعه بار جدید است – هیولاهای افسانه ها و افسانه های ما واقعی هستند. فیلم های Monsterverse که از سال 2014 با گودزیلا آغاز می شوند ، با فیلم های Kong: Skull Island و Godzilla: King of the Monsters در سال 2017 ادامه دارند ، بیش از یک میلیارد دلار در گیشه در سطح بین المللی جمع کرده اند و در مارس 2021 ، فصل حماسه بعدی سینما Monsterverse است. ، گودزیلا در برابر کنگ.

فیلم پیشنهادی  بررسی LFF 2020: 200 متر - "سرعت فیلم به ندرت پایین می آید"

تهیه کنندگان اجرایی: Tasha Huo (The Witcher: Blood Origin، Red Sonja) ، که تهیه کنندگی و اجرای اجرایی را بر عهده خواهد داشت. dj2 بنیانگذار و مدیر عامل سرگرمی دیمیتری ام جانسون (صوتی خارپشت) ، استفان بوگاج و هوارد بلیس ؛ جیکوب رابینسون ، تحت شرکت خود Tractor Pants.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *