دسته‌ها
دانلود فیلم

Netflix و Ubisoft برای ساخت یک نمایش زنده در Assassin’s Creed با هم همکاری می کنند

نت فلیکس اعلام کرده است که با آن توافق کرده است یوبی سافت برای تولید محتوا بر اساس امتیازات بین المللی پرفروش ترین بازی های ویدیویی قاتلان عقیده. اولین سری در حال ساخت قرار است اقتباسی زنده و حماسی و ژانر خم شود. در حال حاضر جستجوی یک مجری برنامه در حال انجام است. جیسون آلتمن و دانیل کرینیک از Ubisoft Film & Television به عنوان تهیه کنندگان اجرایی فعالیت خواهند کرد.

امیدوارم نمایش بهتر از فیلم 2016 باشد.

طبق این توافق ، Netflix و Ubisoft از مجموعه داستان های پویا و جذاب بازی های ویدیویی با جذابیت گسترده جهانی برای اقتباس از سری های انیمیشن زنده ، انیمیشن و انیمیشن استفاده می کنند.

“برای بیش از 10 سال ، میلیون ها طرفدار در سراسر جهان به شکل دادن مارک Assassin’s Creed به یک حق رای دادن کمک کرده اند.” گفت جیسون آلتمن، رئیس فیلم و تلویزیون یوبی سافت – لس آنجلس. “ما از ساخت یک مجموعه Assassin’s Creed با Netflix بسیار خوشحال هستیم و امیدواریم که حماسه بعدی را در جهان Assassin’s Creed توسعه دهیم.”

“ما از همکاری با Ubisoft خوشحال هستیم و داستان پردازی غنی و چندلایه ای را که Assassin’s Creed محبوب آن است ، زنده می کنیم.” گفت پیتر فریدلندر، معاون رئیس جمهور ، سری اصلی ، نتفلیکس. “از دنیای تاریخی خیره کننده و جذابیت جهانی گسترده آن به عنوان یکی از بهترین فروش بازی های رایانه ای در همه زمان ها ، ما متعهد شده ایم که با سرگرمی حماسی و مهیج را براساس این IP متمایز طراحی کنیم و غواصی عمیق تری را برای طرفداران و اعضای ما در سراسر دنیا برای لذت بردن. “

فیلم پیشنهادی  The Dry - اریک بانا را در تریلر جدید هیجان انگیز استرالیایی تماشا کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *