دسته‌ها
دانلود فیلم

Neve Campbell برای فیلم جدید Scream برمی گردد

نوه کمپبل برای تکرار نقش برجسته خود به عنوان ثبت نام کرده است سیدنی پرسکوت از چهار فیلم قبلی در “جیغ بزن“حق رای دادن ، امروز توسط Spyglass Media Group، LLC (” Spyglass “) و Paramount Pictures اعلام شد. کمپبل به اعضای بازیگران میراثی که قبلاً اعلام شده بودند می پیوندد دیوید آرکت و کورتنی کاکس که بعنوان دیوی رایلی و گیل ودرز و همچنین اعضای جدید بازیگران برمی گردد جک کوئید (“پسر ها”)، ملیسا باررا (“در ارتفاعات”) و جنا اورتگا (“شما”). ساخت این فیلم در ویلمینگتون ، کارولینای شمالی آغاز خواهد شد. Spyglass و Paramount Pictures این فیلم را در 14 ژانویه 2022 در سراسر جهان اکران می کنند. برای دنبال کردن به روزرسانی های جدید.

“جیغ” به کارگردانی شده است مت بتینلی-اولپین و تایلر ژیلت از گروه فیلم سازی سکوت رادیویی (“آماده است یا نه” ، “V / H / S”) از یک فیلمنامه توسط جیمز وندربیلت (“رمز و راز قتل” ، “زودیاک” ، “مرد عنکبوتی شگفت انگیز”) و گای بوزیک (“آماده است یا نه” ، “Castle Rock”). ایجاد کننده کوین ویلیامسون و سومین عضو سه گانه رادیو سکوت ، چاد ویللا، با Vanderbilt ، Paul Neinstein و William Sherak به عنوان تهیه کننده در حال تولید محصولات اجرایی هستند.

رادیو سکوت گفت ، “ما خودمان را خرج می کنیم! بیان اینکه چقدر شخصیت سیدنی پرسکات عشق ما به فیلم ها را شکل داده و داشتن فرصتی برای کار با نوه واقعاً یک رویا است ، دشوار است. بدون فیلم Neve فقط یک فیلم “جیغ” نخواهد بود و ما از پیوستن به او در وودزبورو بسیار هیجان زده و مفتخریم. “

کمپبل گفت ، “آنها پس از گذراندن وقت برای گفتگو با رادیو سکوت ، چنان عشق ، احترام و تحسین نسبت به وس کریوان و همه آنچه را که در حق رای دادن” جیغ “ایجاد کرده است نشان داده اند. من بسیار هیجان زده هستم که دوباره به نقش سیدنی پرسکات قدم بگذارم و به وودزبورو برگردم. “

در مرحله بعدی ، کمپبل در فیلم الهام بخش “ابرها” بازی می کند که براساس زندگی زک سوبیچ و کتاب لورا سوبیچ ساخته شده است “پرواز کمی بالاتر: چگونه خدا دعای کوچک مادر را با یک راه بزرگ پاسخ داد” ، که اولین بار در دیزنی + این سقوط. کمپبل با بازی در نقش جولیا سالینجر در مجموعه های مهم “مهمانی پنج نفره” شهرت دارد و در فیلم های “The Craft” و “Three to Tango” نقش برجسته ای دارد. او در “The Company” به کارگردانی رابرت آلتمن بازی و تهیه کنندگی کرد. او همچنین در سریال هیجان انگیز سیاسی “House of Cards” نتفلیکس بازی کرد. اخیراً ، او در تریلر اکشن “آسمان خراش” ، کمدی دراماتیک سیاسی “هوای گرم” و درام “قلعه در زمین” بازی کرد.

فیلم پیشنهادی  بازی Nemesis board با اقتباس از بازی های ویدیویی روبرو می شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *