دسته‌ها
دانلود فیلم

Night of the Kings تاریخ اکران در انگلستان را دریافت می کند

ارتفاع اعلام کرده است شب پادشاهان، فیلم تحسین شده از کارگردان فیلیپ لاکوت (اجرا کن) ، در سینماهای انگلستان و ایرلند در 23 ژوئیه 2021 اکران می شود. این فیلم در سپتامبر 2020 به عنوان بخشی از بخش افق ها ، اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره بین المللی فیلم ونیز دریافت کرد و در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو و نیویورک به نمایش درآمد. جشنواره فیلم در همان سال. این ارسال رسمی ساحل عاج برای جوایز اسکار 2021 بود.

دیدنی ، هیجان انگیز و کاملاً بی نظیر ، شب پادشاهان هم یک داستان هیجان انگیز برای بقا در یکی از نابخشودنی ترین محیط های جهان است و هم یک قصیده زیبا برای قدرت قصه گویی.

https://www.youtube.com/watch؟v=tr4ABLWYY8o

شب پادشاهان توسط نویسنده و کارگردانی شده است فیلیپ لاکت ، تهیه شده توسط Delphine Jaquet ، Yanick Létourneau ، Ernest Konan و Yoro Mbaye.

فیلم پیشنهادی  کوتاه کوتاه: 2020 - یک تقلید مسخره انگیز در سال 1917

فیلیپ لاکاته ، نویسنده و کارگردان در بزرگترین شهر ساحل عاج Abidjan در نزدیکی سالن سینما – “جادو” بزرگ شد. کار او به عنوان کارگردان به اشکال مختلفی انجام شده است ، پیش از آنکه در سال 2002 به تاریخ اخیر کشورش با وقایع نگاری جنگ در ساحل IVorry بپردازد ، فیلمی در لبه بین یک مستند و یک دفتر خاطرات. پس از آن فیلم داستانی RUN ، داستان یک دیوانه سرگردان ، با بازی عبدول کریم کناته (که در فیلم NIGHT OF THE KINGS نیز بازی می کند) و ایساخ دی بانکول بازی کرد. RUN برای کن و از نظر خاص 2014 انتخاب شد و همچنین در آن سال مراسم اسکار رسمی ساحل عاج بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *