دسته‌ها
دانلود فیلم

On The Trail of Bigfoot: The Journey – تریلر مستند جدید را تماشا کنید

پس از سال 2020 موفق با انتشار مارک جادوگر زنگوله و میراث موثمن، هیولاهای شهر کوچک اعلام کرده است که آخرین مستند خود را منتشر کرده است ، On the Trail of Bigfoot: The Travel. سفر پیگیری مینی سریال است “در مسیر Bigfoot“، و مستندساز رمزنگاری شده ست Breedlove منجر می شود هیولای شهر کوچکتیم در اعماق Adirondacks در شکار Sasquatch.

بریدلاو و خدمه انتخاب شده ماجراجویان و محققان وی برای یک هفته فشرده و پر از ماجراجویی در جستجوی Sasquatch به Adirondacks واقع در ایالت نیویورک رفتند. این تیم سفر را که شامل چندین شبانه روز در جنگل های اطراف ایالت نیویورک و ماساچوست غربی است ، مستند کرد. سفر آنها با محققان Bigfoot مانند استیو کولز (“Monsterquest”) و پل بارتولومیو (یافتن Bigfoot ، جانور از Whitehall) بود که آنها را در جستجوی معدن خود هدایت کرد.

فیلم پیشنهادی  The Rifleman - یک تریلر برای نمایش درام لتونی که در طول جنگ جهانی اول تنظیم شده است تماشا کنید

کارگردانی و تدوین The Journey توسط ست Breedlove انجام شده است که در کنار Adrienne Breedlove تهیه کنندگی می کند و دارای انیمیشن ها و تصویرگری از انبوه هنرمندان باورنکردنی است. سفر همچنین شواهد جالب توجهی را به شما ارائه می دهد تا حتی مشتاق ترین شکاک را به نگاه دوم بیندازد.

On the Trail of Bigfoot: The Travel در 8 ژوئن از طریق 1091 Pictures از جمله iTunes ، Amazon Prime Video ، Vudu و FandangoNOW برای خرید یا اجاره در دسترس خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *