دسته‌ها
دانلود فیلم

One Night In Miami تاریخ انتشار سینما انگلیس و آمازون Prime Video را می گیرد

استودیوی آمازون تاریخ اکران برنده جایزه اسکار و ایمی را تعیین کرده است رجینا کینگ اولین کارگردانی یک شب در میامی، نوشته شده توسط نامزد الیویه قدرت های کمپ، بر اساس نمایش صحنه ای خود در سال 2013 است. این فیلم مورد تحسین منتقدان در سینماهای منتخب انگلستان در تاریخ 26 دسامبر سال 2020 ، یک روز پس از ایالات متحده و پس از آن در 15 ژانویه 2021 به طور اختصاصی در Prime Video آغاز به کار می کند.

می توانید بررسی ما را در اینجا بخوانید.

این مدعی قدرتمند پس از اولین نمایش جهانی خود در جشنواره فیلم ونیز و جشنواره بین المللی فیلم تورنتو ، به موفقیت های بسیار خوبی در سراسر جهان دست یافت و به سرعت جوایز جوایز مسابقه اسکار امسال را به دست آورد. بازیگر بازیگر بریتانیایی کینگزلی بن آدیر ، الی گوری ، آلدیس هاج و لزلی اودوم جونیور، یک شب در میامی for به خاطر اجرای به موقع و م itsثرش ، با اولین بازی ناک اوت در کارگردانی از کینگ بر اساس داستان جسورانه پاورز ، ستایش شده است.

فیلم پیشنهادی  A League Apart - جزئیات جدید در مورد Wrexham AFC rom-com

کینگ گفت ، “تکمیل و اکران یک فیلم در همان سال کار دشواری است. ما از این چالش استقبال کردیم زیرا می دانستیم اکنون زمان اکران این فیلم است. آمازون به طور کامل از قصد ما حمایت کرد و من نمی توانم بیشتر هیجان زده شوم که این داستان پیشین در سراسر جهان دیده می شود. “

این فیلم همچنین شامل آهنگ اصلی “Speak Now” است که توسط لسلی اودوم جونیور نوشته و اجرا شده است ، ABKCO آلبوم موسیقی متن اصلی One Night in Miami را به همراه فیلم منتشر خواهد کرد.

تهیه کنندگان جس وو کالدر و کیت کالدر از Snoot Entertainment و جودی کلاین از ABKCO ، کینگ و پاورز تهیه کنندگان اجرایی هستند. کریس هاردینگ و پل او دیویس نیز تهیه کنندگی اجرایی را بر عهده دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *