دسته‌ها
دانلود فیلم

Party Down در حال بازگشت برای یک سری محدود در Starz است

استارز اعلام کرده است که احزاب را احیا کرده و شش بخشی را توسعه می دهد مهمانی پایین سریال های محدود. کمدی اصلی جدید توسط فارغ التحصیلان “Party Down” در حال ساخت و تولید است راب توماس (“ورونیکا مریخ” ، “iZombie”) همراه با جان آنبوم (“iZombie” ، “نیمکت نشین”) ، پل رود (Ant-Man، Ghostbusters: After Life) و دن اتريج (“ورونیکا مریخ ،” iZombie “). Enbom همچنین به عنوان مجری برنامه فعالیت می کند. این سریال محدود توسط استودیوی Lionsgate Television برای Starz تولید شده است.

این اجرای فرقه از سال 2009-2010 به مدت دو فصل در STARZ اجرا شد و در آن بازی کرد کن مارینو (“ورونیکا مریخ” ، مدل های نقش) آدام اسکات (“پارکها و تفریحات” ، “دروغهای کوچک بزرگ”) ، جین لینچ (“خوشحال” ، “ذهن جنایی”) ، مارتین استار (ناک اوت ، “سیلیکون ولی”) ، رایان هانسن (“این کثیف را برکت دهید” ، “ورونیکا مریخ”) ، لیزی کپلان (“Castle Rock” ، “Masters of Sex”) و مگان مالالی (“ویل و گریس” ، “شمال بزرگ”).

“قبل از اینکه بازیگران” پارتی داون “به عنوان بازیگران مشهور تلویزیون و سینما و برندگان جوایز شناخته شوند ، همه آنها در حالی که رویاهای خود را برای ستاره شدن دنبال می کردند ، با همان لباسهای صورتی رنگ به عنوان عضوی از تیم پیشخدمت پذیرایی لس آنجلس سری STARZ ، “ گفت کریستینا دیویس، رئیس برنامه نویسی اصلی Starz. “طرفداران بیش از 10 سال منتظر بوده اند تا این احیای دوباره اتفاق بیفتد و ما از اینکه در حال کار با Rob ، Paul ، Dan و John در راس آن هستیم ، هیجان زده هستیم.”

“در پایان سال 2019 ، بازیگران و تهیه کنندگان” Party Down “همه با یک نگاه گذشته به نمایش میزبان Vulture پیوستند. آنقدر اوقات خوبی داشتیم که می خواستیم راهی پیدا کنیم تا تیم دوباره کنار هم جمع شود. “ گفت راب توماس. “بازیگران این روزها آنقدر شلوغ هستند که یافتن پنجره ای که بتوانیم آن را انجام دهیم ممکن است به مثلثات نیاز داشته باشد ، اما ما مصمم هستیم که این اتفاق بیفتد.”

هر دو فصل در STARZ و برای بارگیری یا پخش از طریق برنامه STARZ در دسترس هستند.

فیلم پیشنهادی  تری گیلیام در حال کار بر روی یک پروژه فیلم جدید است که بر اساس ایده قدیمی استنلی کوبریک ساخته شده است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *