دسته‌ها
دانلود فیلم

Pathé The Great Escaper را با بازی مایکل کین و گلندا جکسون اعلام کرد

راه امروز اعلام کرد که آنها یک فیلم بلند جدید ارائه می دهند ، بزرگ فرار، در بازار فیلم برلین امسال. این فیلم با الهام از وقایع واقعی داستان آن را روایت می کند برنارد جوردن برای شرکت در هفتادمین سالگرد فرود D-Day در فرانسه ، از خانه مراقبت خود فرار کرد.

این فیلم قرار است دو بار برنده اسکار و شش بار نامزد شود ، سر مایکل کین (آمریکای ساکت ، قوانین خانه سیدر ، هانا و خواهرانش ، آموزش ریتا ، اسلوث و آلفی) و دو بار برنده اسکار و چهار بار نامزد ، گلندا جکسون (هدا ، لمس کلاس ، یکشنبه خونین یکشنبه و زنان عاشق).

این فیلم توسط نامزد BAFTA کارگردانی خواهد شد الیور پارکر (یک شوهر ایده آل) از فیلمنامه نامزد بفتا ویلیام عاج (ساخت داگنهام) و قرار است عکاسی اصلی را از ژوئن سال جاری آغاز کند.

پارکر اظهار نظر کرد ،هیچ کس نمی تواند در برابر فیلمنامه ای مقاومت کند که مردم را بخنداند و گریه کند – من عاشق نوشتن بیلی و خود داستان آنقدر الهام بخش و بسیار مهیج به نظر می رسیدم که صحبت از زمان ما و نیاز ما به قهرمانان در مقیاس انسانی است ، خواه افرادی مانند برنارد جوردن یا پزشکان و پرستاران ما. و حالا مایکل و گلندا – دو بازیگر برجسته – موافقت می کنند که این داستان را با درخشش خود تکریم کنند ، این گیلاس روی کیک است! ‘

این فیلم توسط رابرت برنشتاین و داگلاس ری (Nowhere Boy) ، نامزدهای BAFTA تولید می شود و محصول اكوس فیلم برای پاته ، BBC Film و Ingenious Media است. تهیه کنندگان اجرایی کامرون مک کراکن و جنی بورگارس برای Pathé هستند. رز گارنت برای فیلم BBC؛ و آندره اسکارسو برای فیلم Ingenious.

فیلم پیشنهادی  Ciarán Hinds مردی است که در تریلر برای یک فیلم جدید تقریباً ساکت است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *