دسته‌ها
دانلود فیلم

Pathé The Great Escaper را با بازی مایکل کین و گلندا جکسون اعلام کرد

راه امروز اعلام کرد که آنها یک فیلم بلند جدید ارائه می دهند ، بزرگ فرار، در بازار فیلم برلین امسال. این فیلم با الهام از وقایع واقعی داستان آن را روایت می کند برنارد جوردن برای شرکت در هفتادمین سالگرد فرود D-Day در فرانسه ، از خانه مراقبت خود فرار کرد.

این فیلم قرار است دو بار برنده اسکار و شش بار نامزد شود ، سر مایکل کین (آمریکای ساکت ، قوانین خانه سیدر ، هانا و خواهرانش ، آموزش ریتا ، اسلوث و آلفی) و دو بار برنده اسکار و چهار بار نامزد ، گلندا جکسون (هدا ، لمس کلاس ، یکشنبه خونین یکشنبه و زنان عاشق).

این فیلم توسط نامزد BAFTA کارگردانی خواهد شد الیور پارکر (یک شوهر ایده آل) از فیلمنامه نامزد بفتا ویلیام عاج (ساخت داگنهام) و قرار است عکاسی اصلی را از ژوئن سال جاری آغاز کند.

پارکر اظهار نظر کرد ،هیچ کس نمی تواند در برابر فیلمنامه ای مقاومت کند که مردم را بخنداند و گریه کند – من عاشق نوشتن بیلی و خود داستان آنقدر الهام بخش و بسیار مهیج به نظر می رسیدم که صحبت از زمان ما و نیاز ما به قهرمانان در مقیاس انسانی است ، خواه افرادی مانند برنارد جوردن یا پزشکان و پرستاران ما. و حالا مایکل و گلندا – دو بازیگر برجسته – موافقت می کنند که این داستان را با درخشش خود تکریم کنند ، این گیلاس روی کیک است! ‘

این فیلم توسط رابرت برنشتاین و داگلاس ری (Nowhere Boy) ، نامزدهای BAFTA تولید می شود و محصول اكوس فیلم برای پاته ، BBC Film و Ingenious Media است. تهیه کنندگان اجرایی کامرون مک کراکن و جنی بورگارس برای Pathé هستند. رز گارنت برای فیلم BBC؛ و آندره اسکارسو برای فیلم Ingenious.

فیلم پیشنهادی  نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: مجموعه John Hughes ، Do The Right Thing ، Inside Amy Schumer ، Rowan & Martin’s Laugh In و موارد دیگر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *