دسته‌ها
دانلود فیلم

Possessor – آندره ریزبورو را در تریلر فیلم ترسناک جدید براندون کروننبرگ مشاهده کنید

از ذهن بینایی نویسنده / کارگردان براندون کروننبرگ، صاحب اختیار یک تریلر علمی تخیلی در مورد قاتل شرکت نخبه و شركت Tasya Vos است. با استفاده از فناوری کاشت مغز ، Vos کنترل اجسام افراد دیگر را برای اجرای اهداف برجسته کنترل می کند. در حالی که او در آخرین وظیفه خود عمیق تر می شود ، Vos در ذهن خود گرفتار می شود که تهدید می کند او را از بین می برد.

ستاره های فیلم آندره ریزبورو ، کریستوفر ابوت ، روسیف ساترلند ، تاپنس میدلتون ، شان شان ، و جنیفر جیسون لی.

ایده برای پسرسور از مکانی شخصی برای نویسنده / کارگردان براندون کروننبرگ ناشی شد. “این زمانی بود که خیلی سریع زندگی در زندگی من تغییر می کرد و من احساس غیبت آشنایی از خواب بیدار می شدم – مثل اینکه مجبور شدم برای ایجاد نوعی از هویت که در آن زمینه حس می شد ، تلاش کنم.” کروننبرگ را توضیح می دهد. “من فکر نمی کنم که این یک چیز غیر معمول است تا درجات مختلف. من فکر می کنم بسیاری از افراد آن لحظه ها را دارند که یا احساس می کنند نیاز دارند شخصیتی بازی کنند تا خودشان را نشان دهند یا چیزی در زندگیشان تغییر کند. بنابراین ، در سطح شخصی و فلسفی ، فکر کردم این ایده جالب باشد. می خواستم آن را به روشی علمی کشف کنم. ”

“شما افرادی را می بینید که از خود جدا شده اند و با آن سر و کار دارند.” کروننبرگ می افزاید. وی گفت: “در یک سطح طنزآمیز و سیاسی بیشتر به طرف شرکت ها علاقه مند شدم. از نظر تاريخي ، شركتها ارتش خود را خواهند داشت و اين امر پذيرفته شده بود. من فکر می کنم یک شرکت جهانی به عنوان یک قدرت جهانی تغییر کرده است به گونه ای که کشوری مانند گوگل را در برابر NSA بالا می برد. این نیز بخشی از آن بود. سپس حمله عمومی به حریم خصوصی نیز صورت می گیرد. هنگامی که من برای اولین بار نوشتن این مقاله را شروع کردم ، اتفاقات Snowden اتفاق می افتد و همه از میزان نظارت دولت ها بر مردم و جاسوسی از شهروندان بسیار آگاه بودند. مالک مانند حمله نهایی به حریم خصوصی است – کسی که در زندگی شما است و در واقع فردی در زندگی شما نیست. ”

با وجود فیلمنامه که بسیاری از پیش نویس ها را پشت سر می گذارد ، یکی از اولین و مهمترین صحنه هایی که کروننبرگ نوشت ، صحنه ای بود که وس در بدن کالین بیدار می شود. وی می گوید: “ووس به عنوان كولین در آپارتمان خود در كنار كسی از خواب بیدار می شود و باید این شخصیت را در بستر یك محیط داخلی بازی كند. حتی اگر طرح اصلی فیلم در این باره نباشد ، بذر آن واقعاً در مورد آن است – حس جدا شدن از زندگی و هویت خود. این صحنه مهمی برای پیدایش فیلم بود. ”

فیلم پیشنهادی  مارک میلار درباره Jupiter’s Legacy و آنچه در آینده برای Millarworld وجود دارد صحبت می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *