دسته‌ها
دانلود فیلم

Pretty In Pink از جان هیوز به 4K می رود

تولید و نوشته شده توسط جان هیوز و به کارگردانی هوارد دویچ، کلاسیک نوجوان محبوب Pretty In Pink آخرین موارد اضافه شده در Paramount ارائه می کند خط این فیلم که به تازگی از انتقال 4K با نظارت Deutch ساخته شده است ، برای اولین بار در تاریخ 16 ژوئن 2020 به Blu-ray می رسد.

احساسات نوجوان مولی رینگوالد (شانزده شمع ، کلوپ صبحانه) و اندرو مک کارتی (آتش سنت المو) به خاطر اجراهای ستارگانشان در این داستان عاشقانه بی انتها ، نقدهای عجیب و غریب را جلب کرد. اندی (رینگوالد) یک دختر دبیرستانی از آن طرف شهر است. Blane (McCarthy) قلب ثروتمندی است که از او خواسته است تا برجسته را بخواهد. اما به همان سرعت که عاشقانه آنها ساخته شد ، این واقعیت دردناک فشار همسالان را تهدید می کند. این فیلم همچنین ستاره می شود جان کرایر ، جیمز اسپایدر ، هری دین استنتونو آنی پوتس و دارای موسیقی متن فیلم پدیدار موج جدید ، از جمله آهنگ عنوان توسط خزهای روان.

فیلم پیشنهادی  مرور: رفتار نامناسب

طراحی شده برای گردآورندگان و طرفداران ، خط Paramount ارائه Blu-ray Disc ™ کتابخانه مشهور استودیو ، از علاقه مندان به فیلم گرفته تا کلاسیک های مشهور را نشان می دهد. ارائه شده در بسته بندی های جمع آوری شده که شامل تصویر تاشو از پوستر اصلی تئاتری و پخش داخلی با لحظات کلیدی فیلم است ، Blet-ray با نام PRETTY IN PINK همچنین شامل یک تمرکز فیلمساز جدید با کارگردان هوارد داتچ و برای اولین بار فیلم است. آهنگ نمره جدا از آهنگساز مایکل گور. همچنین از ویژگی های قبلی منتشر شده “THE LOST DANCE: The Ending End” منتشر شده است.

عناوین اضافی موجود در مجموعه Paramount Presentations در Blu-ray شامل موارد زیر است: جذابیت مهلک ، پادشاه کریول ، برای گرفتن یک دزد ، Flashdance ، و روزهای طوفانی.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *