دسته‌ها
دانلود فیلم

Rian Johnson’s Poker Face با بازی ناتاشا لیون سفارش سریال توسط طاووس را داشته است

طاووس سفارش مستقیم 10 سریال برای سریال را اعلام کرده است صورت پوکر ، ریان جانسون اولین سریال تلویزیونی. از جانب خیابان T و تلویزیون MRC ، ناتاشا لیون (عروسک روسی) در سریال رمز و راز یک ساعته بازی خواهد کرد.

“حساسیت و استعداد متمایز ریان جانسون در بیان اسرار حاشیه نشینی شما یک هدیه عظیم برای طاووس است ، و ما نمی توانیم صبر کنیم تا مخاطبان در هر مورد بررسی کنند.” گفت لیزا کاتز ، رئیس جمهور ، محتوای اسکریپت نویسی ، تلویزیون و پخش تلویزیونی NBCUniversal. “همراه با نبوغ بازیگری ناتاشا لیون ، این مجموعه سرگرم کننده و اعتیاد آور خواهد بود.”

Rian Johnson (Knives Out، Star Wars: The Last Jedi) گفت “من بسیار هیجان زده هستم که به دنبال نوع خوبی از رمز و راز مرموز ، شخصیت محور و هفته ای که با تماشای آن بزرگ شده ام می شوم. این مکان خوشحال من است. داشتن ناتاشا به عنوان شریک جرم یک رویا است و ما خانه مناسب در طاووس را پیدا کرده ایم. “

رئیس تلویزیون MRC الیز هندرسون گفت ، “ریان یک نویسنده و کارگردان با استعداد است که شما را با رویکرد منحصر به فرد خود به رمز و راز جذب می کند و ما بسیار افتخار می کنیم که با او و رام شریک هستیم و ناتاشا لیون را به عنوان رهبر خود در اختیار داریم ، تیم با استعداد. “

جانسون به عنوان خالق ، نویسنده و کارگردان سریال اصلی خدمت خواهد کرد. وی همچنین در کنار رام برگمن ، شریک زندگی و رئیس جمهور تلویزیون T-Street ننا رودریگو ، تهیه کنندگی اجرایی را بر عهده خواهد داشت.

فیلم پیشنهادی  تریلر جدید بازی Dark Season 3 را تماشا کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *