دسته‌ها
دانلود فیلم

Robert Altman’s Nashville با ترمیم 4K به سینماها بازمی گردد

رابرت آلتمن شاهکار 1975 NASHVILLEکه در مکان موسیقی پایتخت کشور فیلمبرداری شده است ، قرار است توسط BFI توزیع در سینماهای منتخب در سراسر انگلستان از 25 ژوئن 2021 در یک با شکوه ترمیم 4K، غربالگری برای اولین بار در انگلستان. این فیلم در BFI Southbank – که یکی از برجسته ترین فصل های آینده نگر رابرت آلتمن است – ادامه خواهد داشت. رابرت آلتمن: برنده آمریکایی، در حال دویدن 17 مه – 31 ژوئیه، نمایش 34 فیلم از کارنامه قابل توجه آلتمن ، که پنج دهه طول می کشد ، به نمایش در می آید.

با یک آهنگ برنده اسکار و موسیقی متن برنده BAFTA ، تحسین منتقدان و بسیار تأثیرگذار ، NASHVILLE بازیگران گروه بزرگی از چهره های شناخته شده است که 24 شخصیت اصلی از جمله لیلی تاملین، کیت کارادین، جرالدین چاپلین، کارن بلک، شلی دوال، رونی بلاکلی، هنری گیبسون ، باربارا هریس، مایکل مورفی و ند بیتی. ظاهر کاموایی از وجود دارد الیوت گولد، جولی کریستی، نوازنده کلاسیون های وصار و مجری اخبار تلویزیون هوارد کی اسمیت که همه خودشان بازی می کنند.

فیلم پیشنهادی  Toast Of Tinseltown برای BBC One تأیید شد

داستان در نشویل ، تنسی اتفاق می افتد که در آن حزب تعویض با برپایی یک راهپیمایی بزرگ با برگزاری کنسرتی با حضور محبوب ترین کشورها و سرگرم کنندگان انجیل ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری خود ، هال فیلیپ واکر را آغاز می کند.

یک فعالیت بزرگ که تفسیری تردیدآمیز درباره آمریکای مدرن ارائه می دهد ، NASHVILLE طی یک دوره 5 روزه در تقویم موسیقی شهر ، تعداد زیادی شخصیت رنگارنگ – نوازندگان ، عوامل ، طرفداران ، روزنامه نگاران ، سیاستمداران ، مردم محلی را دنبال می کند. روایت ، به ظاهر بی نظم و بی نظیر واقعیت ، در هم آمیختگی وقایع ، روابط ، مضامین و حالات کاملاً ظریف و پیچیده است. لحن یکباره محبت آمیز و تند است. آهنگ ها از نظر موسیقی نقطه ای هستند. مقیاس ، جاه طلبی ، شوخ طبعی و هوش فیلم نشاط آور است.

جف اندرو ، برنامه ریز BFI ، که برنامه رابرت آلتمن را برنامه نویسی کرده است ، نتیجه می گیرد: با زیبایی اجرا ، این یکی از بزرگترین فیلمهای 50 سال گذشته است – و ممکن است اکنون نتواند ساخته شود. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *