دسته‌ها
دانلود فیلم

Robert Kirkman’s Invincible برای فصل های دو و سه تمدید می شود

پیش از یک انتظار نهایی 30 آوریل فصل یک آن ، استودیوی آمازون امروز اعلام کرد که تمدید شده است رابرت کرکمن (متحرک مردگان) یک ساعت انیمیشن بزرگسالان شکست ناپذیر برای یک فصل دوم و سوم. دو و سه فصل به طور انحصاری در Amazon Prime Video در بیش از 240 کشور و سرتاسر جهان پخش می شود.

این خبر فوق العاده است زیرا کمیک بسیار درخشان است و فصل اول اقتباس بسیار خوبی از آن بوده است.

“من از آمازون به خاطر پشتیبانی و فداکاری که آنها پشت Invincible قرار داده اند بسیار سپاسگزارم ،” کرکمن گفت. “كمیك بوك واقعاً یك نامه عاشقانه به ژانری است كه من و كوری (واكر) با خواندن و دوست داشتن آن بزرگ شده ایم و برای دیدن دوباره شخصیت های ما از طریق این مجموعه انیمیشن سفری لذت بخش بوده است. ما از ادامه این داستان حداقل برای دو فصل دیگر بسیار هیجان زده هستیم. “

“شکست ناپذیر نمونه ای بارز از چگونگی طنز و نگرش جدید به ژانر ابرقهرمان است که می تواند در سراسر جهان طنین انداز شود و ما بسیار خوشحالیم که Invincible ، یکی از اولین سرمایه گذاری های ما در ژانر انیمیشن بزرگسالان ، همین امر را انجام داده است” گفت: ورنون سندرز ، سرپرست تلویزیون در استودیوی آمازون. “رابرت مانع از روایت داستان همراه با صدای درجه یک بازیگران منتقل شده ترین انتظارات طرفداران است و ما بسیار هیجان زده هستیم که به آنها شکست ناپذیرتر می دهیم.”

ستارگان شکست ناپذیر Sandra Oh (Killing Eve) ، Seth Rogen (این پایان است) ، Gillian Jacobs (جامعه) ، Andrew Rannells (دوشنبه سیاه ، دختران) ، Zazie Beetz (Deadpool 2) ، Mark Hamill (Star Wars: The Last Jedi) ، والتون گوگینز (توجیه شده) ، جیسون مانتوزوكاس (بروكلین ناین نه) ، زكاری كوئینتو (پیشتازان ستاره ای) ، ماهرشالا علی (مهتاب) ، ملیس (فلش) ، كوین مایكل ریچاردسون (سیمپسونها) ، گری گریفین (مجموعه انتقام جویان) ، Khary Payton (مردگان متحرک) و موارد دیگر.

فیلم پیشنهادی  مت دیمون سعی دارد دخترش را در تریلر Tom McCarthy’s Stillwater نجات دهد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *